HC David Servis Č. Budějovice
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
HC Junior Mělník
Pátek 01.04.2016, 19:45Kvalifikace o 2. ligu

David Servis dokázal ve finále kvalifikace porazit Mělník 4:2 a do nedělní odvety má slušný start. Mělník měl v zápase několik dobrých pasáží a o postup se jistě porve. Děkujeme za pozornost. Hezký víkend (21:58:30)

58:43
    Oddechový čas si berou i domácí. Buly před Vojtou.

58:17
    Oddechový čas pro hosty.

56:50
    Zich se dostal v oslabení do šance. Naštěstí pro hosty minul.

55:04
    Mělník měl obrovskou šanci. Jindra ale zastoupil již překonaného brankáře Vojtu. Vyloučen je domácí Mikeš za sekání.

54:20
    David Servis právě vstřelil branku!
    Domácí dávají důležitý gól a opět soupeři odskakují. Při signalizovaném vyloučení se prosadil ZDENĚK ŠPERGER, který zblízka dorazil puk za bezmocného Vokurku. Asistence: Petr Zich, Petr Macháček.

53:10
    Ani Zich nemířil v zajímavé šanci přesněji.

51:58
    Trummer přihrál do mezikruží Špergerovi, ale ten zakončil doprostřed branky.

50:58
    Budějovičtí viditelně znervózněli a hra se vyrovnává.

47:08
    Trummer individuální akci nedokázal úspěšně zakončit. Byl ale faulován a domácí tak mají výhodu přesilovky. Novotný jde na trestnou za sekání.

45:40
    Domácí si komplikují situaci dalším vyloučením. Za sekání jde na dvě minuty Macháček.

44:44
    Mělník právě vstřelil branku!
    Hosté snižují v přesilové hře po pěkné souhře Příhody s DAVIDEM ŠUBRTEM. Asistence: Martin Příhoda.

43:57
    Sudí vyloučil domácí hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě. Odsedí to Janda.

41:51
    Oba týmy jsou kompletní. Vojta musel zasahovat proti Doudovi.

40:01

Kolem 400 diváků sledovalo i ve druhé třetině převahu zkušeného domácího týmu. Ten ale dokázal proměnit jen jednu šanci. Mělník se dostává před Vojtu z ojedinělých brejků.

40:00

39:51
    Šperger je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Jiří Malý a Rozárka Malá

Branky a nahrávky: 10. Mikeš (Suchánek, Chaloupka), 13. Hanzal (Janda), 28. Suchánek (Šulčík, Zíka), 55. Šperger (Zich, Macháček) – 4. Kašák (Fedymycz), 45. Šubrt (Příhoda)

HC David Servis Č. Budějovice: Vojta (Jágr) – Chaloupka, Jindra, Zich, Cikán, Zíka, Macháček – Suchánek, Nedorost, Mikeš, Korbela, Hanzal, Šulčík, Janda, Šperger, Trummer, Fleischman, Sumerauer, Pražák.
    HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Šrámek, Novák, Krejsa, Prejza, Pokorný, Nový, T. Havel, Příhoda, Vočadlo, Kratochvíl, Kašák, Chvátal, Nesládek, Novotný, Šubrt, Douda, Kubica, Fedymycz, Pištoj, D. Havel, Šícha.