Jihoafrická rep. – Hongkong 9:1 (kon.) | Gruzie – Bosna a Hercegovina 8:0 (kon.) | Turecko – Lucembursko 10:2 (kon.)
Gruzie
8:0 (4:0, 2:0, 2:0)
Bosna a Hercegovina
Pátek 01.04.2016, 15:30 • Silivrikapi Ice Sport Hall, Istanbul, Turecko • Mistrovství světa - III. A Divize • 2. kolo
    Nyní už jen prostor pro vítězný tým.
    Na úplně závěr ještě společná fotografie obou týmů.
    Gratulace k výhře.

Již od zákovských kategorií se učí, že po zápase si mají soupeři podat ruce. A totéž jsme viděli i my před malým okamžikem. (17:58:10)
    Hymna pro vítěze.

Na počest vítězů zní halou národní hymna Gruzie.

Z Bosny byl vybrán Hasović;
    Z Gruzie byl vybrán Comaja.

Gruzie vyhrává naprosto zaslouženě, svého soupeře dnes přehrála ve všech směrech. Bosna se nepředvedla v nejlepším světle.

59:50
    Vyloučený Bakal se vrací na led.

59:42
    Výborný zákrok Pribišiće zabránil další brance.

59:30
    Hrát se tedy bude čtyři na čtyři.

59:30
    Oddechový čas pro Gruzii.

59:27
    Vyloučení v týmu Gruzie (Kozjulin – 2 min., vysoká hůl).

59:07
    Sledujeme závěr zápasu, který mnoho hokejově hodnotných akcí nenabízí.

58:00
    Hlasatelka se sympatickým hlasem právě oznámila poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:50
    Vyloučení v týmu Bosna a Hercegovina (Bakal – 2 min., příliš mnoho hráčů).

57:38
    V Istanbulu nebyl o tento zápas velký zájem co se týká diváků a atmosféře zde v Silivrikapi Ice Sport Hall to opravdu nepomohlo.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Kočkin (Šulanov), 12. Comaja (Kočkin), 17. Geperidze (Dumbadze), 17. Kozjulin (Kočkin), 27. Oganezjani (Kozjulin), 35. Kočkin (Jeiranašvili), 41. D., 50. Kavkasidze (Minisiani, Comaja)

Gruzie: Ilijenko (Ambrolava) – Kurbatov, Kolzjulin, Jeiranašvili, Comaja, Oganezjani, Minasjani – Geperidze, Šalunov, Svanidze – Dumbadze, Kočkin, Smetanin – Kavkasidze, Jeiranašvili, Oganezjani
    Bosna a Hercegovina: Pašović (Pribišić) – Pilav, Nikulin, Alić, London, Bakal, Zaimović – Hodžić "C", Hasović, Ćatović – Gasević, Čordalija, Hadžihasanović – Lemeš, Rakić, Mušić

Rozhodčí: Lascar – Aygun, Špůr