USA – Švédsko 6:1 (kon.) | Finsko – Slovensko 4:2 (kon.) | Kanada – Česko 3:1 (kon.)
Lotyšsko – USA 1:12 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 17.04.2016, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Baráž o extraligu • 9. kolo

57:40
    Poslední šance pro Karlovy Vary. Sklenička se provinil proti pravidlům a dvě minuty si odsedí na trestné lavici.

51:30
    Vladimír Sičák zatáhl záchranou brzdu při úniku litvínovského hráče. Za tento počin dostane dvouminutový trest. Za nesportovní chování si navíc odsedí deset minut.

50:18
    Za bitku dostane dvě minuty Zbyněk Sklenička.

46:27
    Marcel Haščák narazil protihráče zezadu. Odpyká si trest na dvě minuty.

39:15
    Tomáš Rohan dosedí třetinu na trestné lavici. Dostává trest za dvě minuty.

34:06
    Jekabs Redlihs dává nedovolenou hrou dvouminutovou přesilovku Vervě.

30:17
    Litvínov dostane příležitost přesilové hry 5 na 3. Petr Koblasa tvrdě a nedovoleně narazil na mantinel protihráče. Vyfasuje za to trest na dvě minuty.

29:56
    Za osekávání spoluhráče si na trestné lavici posedí dvě minuty Michal Gulaši.

23:06
    První šance pro domácí v početní převaze. Michal Vachovec sekal hokejkou a dostal trest na dvě minuty.

11:15
    Hned k tomu ale dostanou šanci číslo dvě. Za sekání vyloučen domácí kapitán Michal Trávníček.

09:06
    Martin Kokeš podrazil protihráče před Janusem a odsedí si za to dvě minuty na trestné lavici.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 32. Duda (Lukeš, Kubát), 40. Duda (Hanzl, Kubát), 48. Pavlík (Kubát, Lukeš) – 17. T. Rohan (V. Tomeček, M. Rohan), 20. Marosz (V. Tomeček)

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Sklenička, Pavelka, Pavlík, Kokeš, Gula – Lukeš, Hanzl, Duda, trávníček, Gerhát, Martynek, Piroš, Pšurný, Hořava, Doležal, Válek, Jurčík
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Gulaši, J. Tomeček, M. Rohan, Sičák, Dvořák, Redlihs, Baránek, Weinhold – Vachovec, Skuhravý, Huna, Koblasa, Kůs, Haščák, Rachůnek, Marosz, Svoboda, T. Rohan, V. Tomeček

Rozhodčí: Fraňo, Hejduk – Komárek, Ondráček