PSG – Arsenal 1:1 (kon.) | Basilej – Ludogorec 1:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Neapol 1:2 (kon.)
Benfica – Besiktas 1:1 (kon.) | Barcelona – Celtic 7:0 (kon.) | Bayern – Rostov 5:0 (kon.)
Eindhoven – Atlético 0:1 (kon.)
Dynamo Kyjev
1:2 (1:2)
SSC Neapol
Úterý 13.09.2016, 20:45 • Olimpijskyj, Kyjev • Liga mistrů • Skupina B

87
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Júnior Moraes, přichází Oleksandr Hladkij.

82
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Serhij Rybalka, přichází Nikita Korzun.
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Manolo Gabbiadini.

74
    Střídání v týmu Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Viktor Cygankov, přichází Oleh Gusev.

73
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Lorenzo Insigne.
    68. Serhij Sydorčuk (DKY)

68
    Kyjev bude dohrávat v deseti! Sydorčuk se pokusil nasimulovat pokutový kop, ale rozhodčí mu herecký výkon neuvěřil a navíc mu udělil druhou žlutou kartu v utkání!

65
    Zbytečný skluz na půli hřiště předvedl Milik a dostává žlutou kartu.
    63.

63
    Neapol byla blízko třetímu gólu! Mertens to zkusil šikovně z levého křídla a napálil míč do tyčky!

62
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Piotr Zieliński.

56
    Střelec úvodní branky utkání Garmaš se dopustil filmování pádu a vykoledoval si žlutou kartu.
    45+2. Arkadiusz Milik (NEA) - 1:2

45+2
    Neapol právě vstřelila branku!
    Z posledního útoku v prvním poločase se Neapol dostává do vedení! Po závaru před brankou se k hlavičce dostal ARKADIUSZ MILIK, jenž dokázal nasměrovat míč k pravé tyči. Polský útočník tedy bude ve druhém poločase útočit na hattrick.
    43. Mertens zamířil těsně vedle

43
    Mertens se prosmýkl domácí obraně a proběhl z levé strany do vápna. V něm se pokusil o technické zakončení, po kterém míč proletěl těsně vedle protější tyče.
    36. Arkadiusz Milik (NEA) - 1:1

36
    V Kyjevě máme vyrovnáno ještě před poločasem. Ghoulam z levé strany našel ve vápně parádním centrem ARKADIUSZE MILIKA, který hlavou poslal míč za bezmocného Šovkovského.
    26. Denis Garmaš (DKY) - 1:0

26
    Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává do vedení! Jarmolenko se uvolnil na pravé straně a nacentroval míč před branku. Tam Cygankov sklepl míč na DENISE GARMAŠE, který z hranice malého vápna uklidil míč do sítě.

18
    Jarmolenkův centr z pravé strany byl sražen před vápno, kde se do míče opřel Rybalka a trefil bránícího hráče před sebou. Ten ve vápně zahrál rukou a míč srazil do zámezí. Rozhodčí však ukazuje na rohový praporek a pokutový kop nepíská.

9
    Sydorčuk tvrdě zajel do noh Mertense a dostává žlutou kartu. Tohle nebyl hezký zákrok.
    1. Reina musel v úvodních sekundách zápasu zasahovat

1
    Obrovská šance Neapole v úvodní minutě! Sydorčuk vybojoval na půlící čáře míč a okamžitě vypálil, protože Reina byl daleko ze své branky. Nakonec se však španělský brankář stihl vrátit a míč vyrazil na rohový kop.