Jokerit – Jaroslavl 4:3 (kon.) | Záhřeb – Petrohrad 5:4 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 02.10.2016, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (19:36:17)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Nejlepší tým KHL nakonec poráží Slovan na jeho ledě 2:1 po prodloužení a získává tak dva body. Slovan se musí spokojit s jedním. Nicméně ale mohou být domácí spokojeni po skvělém výkonu, který předvedli.

62:52 Michail NAUMENKOV - 1:2

62:52
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují toto utkání, když se před brankou dostal k teči MICHAIL NAUMENKOV, který tečoval střelu Bogdana Kiseleviče od modré čáry a dává hostům bonusový bod navíc. Asistence: Bogdan Kiselevič.

61:15
    Po nepřesné střele Da Costy se do předbrankového prostoru Moskvy dostal Jeglič, ale jeho přízemní střela mezi třemi tyčemi neskončila.

60:24
    Cheechoo pálil z pravé strany, ale Sorokin byl připraven.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve čtyřech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Hosté drží útočné pásmo a snaží se strhnout vedení na svou stranu. To se jim nepovedlo a do další akce se dostal Nedorost, ale ani on nezamířil mezi tři tyče.

58:45
    Brust si připsal další úspěšný zákrok po ráně Da Costy. A chytil i následnou střelu Tělegina. V posledních minutách poslední části se stále hraje velmi útočně.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Plastino zachytil kotouč u modré čáry a posílá ho šikovně do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

56:13
    Da Costa golfovým úderem střílel na Brusta, ale znovu se hosté netrefují. V posledních chvílích ale měli několik šancí k tomu, aby strhli vedení na svou stranu.

54:37
    Brust chytil do lapačky střelu Semjona Košeleva a znovu tak drží nerozhodný stav. Následně pak chyboval v obraně Luža, jenž svou chybou mohl darovat hostům vedení, ale Slovan nakonec vše uhasil.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 32. Nedorost (Jeglič, Viedenský) – 11. K. Petrov, 63. Naumenkov (Kiselevič)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Švarný, Plastino, Luža, Meszároš (C), Pokorný, Ďaloga, Bačik, Kundrátek – Nedorost, Taffe, Jeglič – Šťastný, Viedenský, Cheechoo – Valský, Zigo, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šiška.
    CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Děnisov (C), Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Panin, Naumenkov, Pivcakin – Tělegin, Scott, Kugryšev – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Muršak, Da Costa, Enlund – Kvartalnov, Andronov, V. Žarkov – Košelev.

Rozhodčí: Gašilov, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin

Diváci: 10055