Chabarovsk – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 5:2 (kon.) | Kunlun – Soči 2:1 (kon.)
Novokuzněck – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 3:2 (2:1 po s.n.) | Jokerit – Viťaz 3:4 (0:2 po s.n.)
Minsk – Jaroslavl 2:0 (kon.) | Záhřeb – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | HC Slovan – Petrohrad 0:6 (kon.)

Tomáš Mertl (ZAG) 0 + 1, 1 střela, čas na ledě 20:53
    Jiří Smejkal (ZAG) nenastoupil do utkání (21:46:52)

Třetí třetina byla poměrně hodně vyhrocená. K vidění bylo několik pěstních soubojů a rozdaných několik trestů do konce utkání. Moskva si ve třetí třetině pohlídala svůj náskok a naopak ještě utekla na rozdíl čtyř branek. Za domácí už pouze v šestačtyřicáté minutě korigoval svým druhým dnešním gólem Alexadre Giroux. S konstatováním, že Záhřeb podlehl na svém ledě CSKA 2:5, se s Vámi loučím.

59:57
    Kugryšev je zpět na ledě a CSKA již slaví vítězství.

59:30
    Domácí hrají ve čtyřech. Utkání se však již jen dohrává.

58:55
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Brandon McMillan – 2 min., sekání).

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:57
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 5 min., sekání + osobní trest do konce utkání, sekání). Trest odpyká Dmitrij Kugryšev.

57:30
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Gilbert Brulé.

56:20
    Kotouč skončil po teči jednoho z domácích hráčů na střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:45
    Mertl se hnal do šance, avšak Fasth vyhodil svou branku ze svého obvyklého postavení, což se nelíbí domácím hráčům, ani divákům. Nicméně vylučovat se nebude, bude pouze vhazování před hostujícím gólmanem.

55:01
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby. Dokáží domácí utkání ještě zdramatizovat?

54:49
    Kotouč je na hokejkách moskevských hokejistů. Ti s ním nikam nespěchají, také nemají kam.

53:34
    A mohlo to být o čtyři branky. Muršak s Petrovem jeli dva na jednoho. Prvně jmenovaný hledal kolegu na levé straně. Petrovovi však kotouč přeskočil hokejku a hostující hráč tey nepřidal třetí branku v utkání.

52:24
    Krejčík měl kotouč za svou brankou a čekal, až mu někdo z jeho spoluhráčů najede. Domácí se snaží, avšak k přímému ohrožení branky CSKA se nemohou dostat.

51:51
    Ze stejného místa pálil o malou chvíli později Košelev, ale ani jeho rána nebyla nikterak nebezpečná.

51:39
    Hovinen si musel i tentokrát poradit. Z pravého kruhu vypálil tahem Žarkov, ale ruský hokejista nakonec mířil pouze do hrudi domácího gólmana.

50:51
    Oba týmy hraji v plném počtu.

50:06
    Morrisonn je zpět na ledě. Oba celky hrají ve čtyřech.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 34. A. Giroux (Bolduc), 46. A. Giroux (Mertl, J. Krejčík) – 25. Da Costa (K. Alexejev), 30. Muršak (K. Petrov), 35. K. Petrov, 43. K. Petrov (Da Costa), 45. Ničuškin (K. Petrov, Kiselevič)

Medveščak Záhřeb: Taylor (26. Hovinen) – T. Larkin, Morrisonn, J. Krejčík, Bezina, Katic – Co. Genoway, Mertl, Bolduc – Brulé, McMillan, Hedberg – A. Giroux, Glumac, Perkovich – Paré, Arkalov.
    CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Ožiganov, Děnisov, Pivcakin, Kiselevič, K. Alexejev, Naumenkov, Čmychov – Kugryšev, Tělegin, Scott – Muršak, K. Petrov, Ničuškin – Stoljarov, Enlund, Da Costa – Košelev, Andronov, Kvartaľnov – V. Žarkov.