Vítkovice – Nitra 7:0 (kon.) | Sparta – Kärpät 1:1 (kon.) | Junosť Minsk – Frölunda 3:2 (kon.)
Kuopio – Djurgården 2:0 (kon.) | TPS – IFK Helsinky 1:1 (kon.) | Liberec – Färjestad 4:1 (kon.)
Mnichov – Växjö 1:1 (kon.) | Tappara – SaiPa 0:2 (kon.) | JYP – Skellefteå 4:0 (kon.)
Salzburg – Bern 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Zürich 1:4 (kon.) | Eisbären – Zug 4:0 (kon.)
Lugano – Plzeň 4:1 (kon.) | Košice – Fribourg 1:1 (kon.) | Davos – Linköping 4:7 (kon.)
HV71 – Rauma 2:0 (kon.)
EHC Red Bull Mnichov
1:1 (0:1, 1:0, 0:0)
Växjö Lakers
Úterý 04.10.2016, 18:00Hokejová Liga mistrů • 1/32 finále

Zápas končí za nerozhodného stavu 1:1. V první třetině se dokázali prosadit hosté, v samotném konci se prosadil Adam Brodecki. Ve druhé periodě pak vyrovnal domácí Jerome Flaake. Ve třetí třetině se styl hry nezměnil, čekalo se na to, kdo udělá chybu. Nikdo ji neudělal, a tak zápas končí 1:1. (20:16:11)

59:30
    Ani jeden celek se nikam nežene. Sledujeme poklidný závěr třetí třetiny.

59:00
    Začíná poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:30
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

57:42
    Hostující celek je v plném počtu, domácí nedokázali početní výhodu proměnit.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:20
    Domácí hokejisté jsou nastěhovaní v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet. Hosté ale vyhazují kotouč.

55:42
    Vyloučení v týmu Växjö Lakers (Oliver Bohm – 2 min., vražení na hrazení).

54:35
    Domácí hokejisté mají podstatně více ze hry, snaží se vstřelit rozhodující branku. Defenziva Lakers hraje výborně.

54:01
    Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.

53:51
    Rozhodčí nemají mnoho práce, osobních soubojů je sice hodně, ale probíhají v rámci pravidel zcela v pořádku.

52:40
    Vyloženou gólovou šanci jsme dlouhou dobu neviděli. Fanoušci dál hlasitě podporují domácí hokejisty.

51:52
    Växjö se snaží dostat soupeře pod tlak, ale kazí mu to i řada nepřesností.

51:00
    Rychlý hokej pokračuje dál, konec třetí třetiny se blíží. Stav zápasu je vyrovnaný.

50:20
    Oddechový čas pro hosty.

49:53
    Lakers vyhodili kotouč přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.

49:05
    Domácí celek hraje přesilovou hru velmi dobře. Mnichov má více ze hry i optickou převahu, nicméně se nemůže dostat do zakončení.

48:20
    Vyloučení v týmu Växjö Lakers (Joakim Hillding – 2 min., podražení).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. Flaake (Jaffray) – 18. Brodecki (Murphy)

EHC Red Bull Mnichov: Leggio (Birken) – Boyle, Smaby, Joslin, Quint, Abelthauser, Regehr – Aucoin, Wolf, Jeffray – Macek, Matsumoto, Seidenberg – Christiansen, Kahun, Flaake – Woerle, Kastner, Eder
    Växjö Lakers: Andren (Eriksson) – Murphy, Martinsson, Holm, Rosen, Bohm, Lundberg, Hogberg – Kiiskinen, Palola, Rosen R. – Hennessy, Netterberg, Roddox – Platt, Everbegr, Brodecki – Hillding, Froberg, Marklund

Rozhodčí: Nikolič, Rohatsch – Kohlmuller, Lajoie
    Úterý 11.10.2016
    Växjö - Mnichov 4:3

Branky a nahrávky: 3. Palola (Martinsson, Brodecki), 28. Palola (Martinsson, Brodecki), 31. Hillding (Platt, Brodecki), 38. Froberg (Lundberg, Storm) – 16. Kastner (Eder), 23. Regehr (Flaake), 52. Flaake (Kahun, Matsumoto)