Carolina – Buffalo 3:2 (1:0 po s.n.) | New Jersey – NY Islanders 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 2:4 (kon.) | Dallas – Colorado 0:1 (kon.) | Calgary – Arizona 2:1 (1:0 po s.n.)
San Jose – Anaheim 0:2 (kon.)
Dallas Stars
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Colorado Avalanche
Čtvrtek 06.10.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

To je pro dnešek vše. Těším se u dalšího onlajnu napočtenou. (05:14:15)

Československá stopa v utkání:
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:56
    Matěj Stránský (DAL) 0+0, 2 střel, čas na ledě 9:41

1. Calvin Pickard (COL) 28 zák., 0 gólů, 100%
    2. Ben Smith (COL) 0+1
    3. Jason Spezza (DAL) 0+0

Ani ve třetí třetině gól nepadl, a tak si Colorado připisuje na své konto fotbalovou výhru 1:0, když vítěznou branku vsítil v čase 8:25 Andreas Martinsen.

59:59
    Lindell se ještě pokusil ohrozit branku Pickarda, ale tomu již čisté konto nikdo nevezme.

59:00
    Dallas hraje ve čtyřech a tudíž je nejspíše o výsledku rozhodnuto.

58:35
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Spezza – 2 min., hákování).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23

57:12
    V oslabení zahrozil Jordie Benn, ale mezi střelce se nezapsal.

56:53
    Hostům se nedaří si vytvořit nějakou větší šanci, ale domácím utíká čas na vyrovnání také rychle. Navíc Lehtonen musel přerušit hru.

55:23
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roussel – 2 min., hákování).

55:03
    Pokus Reného Bourquea byla zablokována.

54:24
    V poslední minutě jsme viděli hru nahoru dolů, nakonec po střele Cracknella se hra přerušuje.

53:20
    Těžiště hry se teď přesunulo na opačnou stranu kluziště.

52:56
    Po ráně Duchenea se bude vhazovat v obranném pásmu Hvězd.

52:26
    Stránský nadvakrát nedokázal překonat Pickarda. Dnes je to doopravdy souboj obou brankářů.