Sparta – Příbram | 4:0 (kon.) | | | Brno – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Teplice | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 1:2 (kon.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 0:0 (kon.) | | | Prostějov – Táborsko | 2:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Olomouc | 1:1 (kon.) |
Vlašim – Žižkov | 1:0 (kon.) | | | Opava – Třinec | 4:0 (kon.) |
Sunderland – Arsenal | 1:4 (kon.) | | | Manchester Utd. – Burnley | 0:0 (kon.) | | | Middlesbrough – Bournemouth | 2:0 (kon.) |
Tottenham – Leicester | 1:1 (kon.) | | | Watford – Hull City | 1:0 (kon.) | | | West Brom – Manchester City | 0:4 (kon.) |
Crystal Palace – Liverpool | 2:4 (kon.) |
Gijón – Sevilla | 1:1 (kon.) | | | Alavés – Real Madrid | 1:4 (kon.) | | | Atlético – Malaga | 4:2 (kon.) |
Barcelona – Granada | 1:0 (kon.) |
Mohuč – Ingolstadt | 2:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | Augsburg – Bayern | 1:3 (kon.) |
W. Brémy – Freiburg | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – RB Lipsko | 0:2 (kon.) | | | Dortmund – Schalke | 0:0 (kon.) |
Bologna – Fiorentina | 0:1 (kon.) | | | Juventus – Neapol | 2:1 (kon.) |
Toulouse – Lyon | 1:2 (kon.) | | | Nancy – Caen | 2:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Monaco | 1:1 (kon.) |
Lorient – Montpellier | 2:2 (kon.) | | | Bastia – Dijon | 0:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:0 (kon.) |
Michalovce – Senica | 0:0 (kon.) | | | Myjava – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Trnava – Ružomberok | 0:1 (kon.) |
Chrudim – Hořovicko | 4:0 (kon.) | | | Vltavín – Táborsko akademie | 3:0 (kon.) | | | Domažlice – Vyšehrad | 3:2 (kon.) |
Dobrovice – Převýšov | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Tachov – Králův Dvůr | 1:1 (2:4 po pen.) |
Hlučín – Olomouc B | 1:0 (kon.) | | | Mohelnice – Hulín | 2:2 (kon.) | | | Kroměříž – Vyškov | 2:1 (kon.) |
Třebíč – Slovácko B | 1:0 (kon.) | | | HFK Olomouc – Petřkovice | 0:0 (kon.) |
Olomouc – Ostrava | 2:1 (4:3 po pen.) | | | Jihlava – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 3:0 (kon.) |
Sparta – Slovácko | 3:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Příbram – Karviná | 1:2 (kon.) |
Žilina B – Skalica | 0:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – R. Sobota | 2:0 (kon.) | | | Haniska – Lipany | 1:1 (kon.) |
Bardejov – L. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Svätý Jur | 2:1 (kon.) | | | Nitra – Pohronie | 0:0 (kon.) |
Poprad – Spiš. N. Ves | 1:2 (kon.) |
Willem II – Groningen | 2:1 (kon.) | | | Heracles – Sparta Rotterdam | 2:2 (kon.) | | | Arnhem – Eindhoven | 0:2 (kon.) |
Ajax – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Waregem – Club Bruggy | 0:0 (kon.) | | | Genk – Westerlo | 2:1 (kon.) | | | Eupen – Lokeren | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Charleroi | 2:2 (kon.) |
Tondela – Moreirense | 1:2 (kon.) | | | Setúbal – Porto | 0:0 (kon.) | | | Boavista – Estoril | 0:0 (kon.) |
Admira – Rapid | 1:2 (kon.) | | | Salzburg – Ried | 1:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Mattersburg | 3:0 (kon.) |
St. Pölten – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) |
Perm – Rostov | 1:0 (kon.) | | | Spartak – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Śląsk | 0:3 (kon.) | | | Pogoň – Chorzów | 2:1 (kon.) | | | Lech Poznaň – Wisła Pł. | 2:0 (kon.) |
konec
1.FC Slovácko
1:1
(1:1)
FK Teplice
80
|
Druhé střídání Teplic, Zraněného Martina Filla vyměnil Roman Potočný.
|
|
74
|
Teplice poprvé vystřídaly. Robert Hrubý přepustil místo Štěpánu Vachouškovi.
|
|
61
|
Slovácko vystřídalo. Francise Koného vyměnil Tomáš Zajíc.
|
|
46
|
Kouč Levý musel nuceně střídat. Zraněného Vlastimila Daníčka nahradil Tomáš Ťok.
|
Branky:
38. Daníček (Koné) – 14. Jeřábek (Hora)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:4.
Rozhodčí: Pechanec – Wilczek, Peřina
Diváci: 3368
Karty: 76. Košút (SLO), 83. Šumulikoski (SLO) – 73. Fillo (TEP), 83. Krob (TEP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 6:4.
1.FC Slovácko:
Heča – Chvátal, T. Rada, Košút, Šimko – Šumulikoski (C), Daníček (46. Ťok) – Diviš, Havlík, Civič – Koné (61. Zajíc).
Náhradníci: Daněk – Zajíc, Tetteh, Hlúpik, Ťok, Břečka, Reinberk.
Trenér:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob – Fillo (80. Potočný), Ljevakovič (C), Kučera, Hrubý (74. Vachoušek), Hora – Vaněček.
Náhradníci: Chudý – Vachoušek, Červenka, Dressler, Kodeš, Ciskaridze, Potočný.
Trenér:
Náhradníci: Daněk – Zajíc, Tetteh, Hlúpik, Ťok, Břečka, Reinberk.
Trenér:
FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob – Fillo (80. Potočný), Ljevakovič (C), Kučera, Hrubý (74. Vachoušek), Hora – Vaněček.
Náhradníci: Chudý – Vachoušek, Červenka, Dressler, Kodeš, Ciskaridze, Potočný.
Trenér:
Rozhodčí: Pechanec – Wilczek, Peřina
Diváci: 3368
Tomáš Kučera