Astana – Olympiakos 1:1 (kon.) | Fenerbahce – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.)
APOEL – Young Boys 1:0 (kon.) | Qäbälä – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Anderlecht – Mohuč 6:1 (kon.)
Zenit – Dundalk 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Alkmaar 0:0 (kon.) | Austria – AS Řím 2:4 (kon.)
Ath. Bilbao – Genk 5:3 (kon.) | Sassuolo – Rapid 2:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Plzeň 1:1 (kon.)
Ajax – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Panathinaikos – Standard 0:3 (kon.) | Gent – Šachtar 3:5 (kon.)
Braga – Konyaspor 3:1 (kon.) | Schalke – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | Nice – Salzburg 0:2 (kon.)
Fiorentina – Liberec 3:0 (kon.) | PAOK – Karabach 0:1 (kon.) | Sparta – Beer Ševa 2:0 (kon.)
Southampton – Inter 2:1 (kon.) | Curych – FCSB 0:0 (kon.) | Villarreal – Osmanlispor 1:2 (kon.)
US Sassuolo Calcio
2:2 (2:0)
SK Rapid Vídeň
Čtvrtek 03.11.2016, 19:00 • Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia • Evropská liga • 4. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:55:24)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 0:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:18.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém vedli domácí po poločase 2:0 a kráčeli za vítězstvím. Ve druhém dějství Sassuolo kontrolovalo své vedení, ale v 86. minutě hosté snížili a v poslední minutě dokonce vyrovnali na konečných 2:2! Rapid tedy vybojoval důležitý bod, naopak domácí body ztratili.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Giorgi Kvilitaja (SK Rapid Vídeň).

90+2
    Nyní už je to hodně opatrné a ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.

90+1
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Simone Franchini.

90
    Rapid právě vstřelil branku!
    Domácí měli vše pod kontrolou, vedli 2:0 a kráčeli za vítězstvím, ale to už neplatí, protože střídající GIORGI KVILITAJA vyrovnává na 2:2! Hostující hráč se dostal k míči, který po střele vyrazil Andrea Consigli a ve skluzu ho poslal do branky!

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Hosté samozřejmě ožili a stále se tlačí dopředu. No, domácí si to poměrně a zbytečně zkomplikovali.
    86. Matej JELIĆ - 2:1

86
    Tak to bude ještě hodně zajímavé, protože Rapid snižuje na rozdíl jedné branky. Po centru se míč ocitl na zadní tyči, kde se nejrychleji zorientoval MATEJ JELIĆ, který ho pohotově poslal za Consigliho.

85
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Ivan Močinič, přichází Tamás Szántó.

85
    Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).

84
    Ale ani ze svého čtvrtého rohu domácí fotbalisté nic nevytěžili a stav utkání se tedy nemění.

83
    Rohový kop pro Sassuolo.

83
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Antonino Ragusa, přichází Federico Ricci.

81
    Je před námi posledních deset minutek. Troufám si tvrdit, že Sassuolo to zvládne a dnes vybojuje cenné tři body.

79
    Ve druhém poločase sledujeme o poznání opatrnější hru, než v tom prvním. Je to ale pochopitelné, protože domácí se už soustředí hlavně na obranu.

Jakub Kopřiva

Branky: 34. Defrel (Biondini), 45+3. Pellegrini – 86. Jelić (M. Hofmann), 90. Kvilitaja

Karty:   26. Gazzola (SAS), 28. Matri (SAS), 85. Peluso (SAS) – 40. Schaub (RVI), 45+2. Sonnleitner (RVI), 59. Močinič (RVI), 90+3. Kvilitaja (RVI)

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Gazzola (C), Acerbi, Peluso, Adjapong – Biondini, Pellegrini, Ragusa (83. Ricci) – Defrel (90+1. Franchini), Matri (65. Politano).
    Náhradníci: Pegolo, Pomini – Franchini, Caputo, Ricci, Politano, Cannavaro.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Thurnwald, Sonnleitner, M. Hofmann (C), Schrammel – Grahovać, Močinič (85. Szántó) – Schaub, Murg (62. Jelić), Traustason – Joelinton (63. Kvilitaja).
    Náhradníci: Novota – Malicsek, Wöber, Jelić, Schösswendter, Szántó, Kvilitaja.

Rozhodčí: Pawson – Beswick, Nunn