Úterý 15.11.2016, 01:10 • Barclays Center, New York • NHL

58:40
    Vyloučení na straně hostů, Kučerov dostává trest za hrubost.

47:57
    Pozor, hosté jdou do tří! Braydon Coburn vyhazuje puk do hlediště a dostává dvouminutový trest za zdržování.

46:55
    Cédric Paquette vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilová hra Islanders.
    37:02 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 0:4

37:02
    Tampa právě vstřelila branku!
    Ne, místo snížení je tu čtvrtý gól v síti Jaroslava Haláka, který i tentokrát jen bezmocně přihlížel tomu, jako si soupeř rozebírá defenzivu domácího týmu a po akci celého prvního útoku zakončuje do odkryté branky VLADISLAV NAMĚSTNIKOV. Asistence: Steven Stamkos a Nikita Kučerov.
    34:24 Nikita KUČEROV - 0:3

34:24
    Krásná akce Tampy a třetí gól! Stamkos si vyměnil puk s NIKITOU KUČEROVEM, který posléze z levé strany zakončuje do odkryté branky, Jaroslav Halák se nemohl tak rychle přesunout. Asistence: Steven Stamkos.

31:28
    Ryan Strome dalším vyloučeným hráčem Islanders, také on dostává trest za vysokou hůl.

25:34
    Ale domácí Scott Mayfield dostává ještě další trest za vyprovokování bitky a hosté si zahrají přesilovou hru!
    25:34 Bitka domácího Mayfielda s hostujícím Brownem

25:34
    První bitka v utkání, domácí Scott Mayfield a hostující J.T. Brown si to rozdali v rohu třetiny Tampy a oba půjdou na pět minut na trestnou lavici vychladnout.

24:37
    Ostrované ubránili čtyřminutovou přesilovku hostů, Chimera se vrací na led.

20:37
    Chimera trefuje čepelí holí Paquetteho, který s krvavým šrámem odchází do kabin, je z toho trest 2+2!
    19:54 Nikita Kučerov mohl přidat třetí gól Tampy, Jaroslava Haláka ale zachránila horní tyčka!

19:54
    A znovu domácí defenziva naprosto zkoprnělá, z pravé strany se dostal do zakončení Nikita Kučerov, který také překonal Jaroslava Haláka, ale puk se odráží od horní tyčky ven!
    19:41 Ryan CALLAHAN - 0:2

19:41
    Pozor, další nepříjemnost pro domácí! Andrej Šustr pálí z pravého kruhu pro vhazování a dle všeho RYAN CALLAHAN lehce ještě jeho střelu tečoval, každopádně ta zaplula za záda Haláka. Asistence: Andrej Šustr a Victor Hedman.
    18:58 J.T. BROWN - 0:1

18:58
    To bylo rychlé, Cédric Paquette přihrává od pravého mantinelu na střed, kde si najíždí J.T. BROWN, který v souboji s Halákem uspěl a dostal puk za jeho záda. Asistence: Cédric Paquette a Braydon Coburn.
    11:40 Brock Nelson (NYI) v dobré pozici nepřekonal Vasilevského

11:40
    Po střele Stromeho zkouší skórovat z pravé strany Brock Nelson, ale puk míří těsně vedle branky Tampy!

11:02
    Vladislav Naměstnikov oslabuje svůj tým, za nedovolené bránění dostává dvouminutový trest a domácí si zahrají přesilovou hru.

07:10
    Domácí hráli nyní v šesti a jdou do oslabení! Trest odpyká Strome.
    04:13 Anders Lee (NYI) těsně minul branku Tampy

04:13
    Po nahození Stromeho se dostal k odraženému puku Andres Lee, který ale těsně minul, první šance zápasu!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. J.T. Brown (Paquette, Coburn), 20. Callahan (Šustr, Hedman), 35. Kučerov (Stamkos), 38. Naměstnikov (Stamkos, Kučerov)

New York Islanders: Halák – Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Pelech, de Haan – Clutterbuck, Tavares, Jo. Bailey – Chimera, B. Nelson, Lee – N. Kuljomin, Cizikas, Ladd – R. Strome, Beauvillier, Mayfield.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij – Šustr, Hedman, Garrison, Nestěrov, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos, Naměstnikov – Killorn, T. Johnson, Palát – Callahan, Point, Filppula – J.T. Brown, Paquette, Boyle.

Rozhodčí: Lee, Rehman – Murray, Gawryletz

Diváci: 12 498