Plzeň – Třinec | 0:1 (kon.) |
Toronto – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Washington – Boston | 4:3 (po pr.) | | | Anaheim – Carolina | 6:5 (2:1 po s.n.) |
San Jose – Ottawa | 2:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Vladivostok | 5:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Chabarovsk | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Kunlun | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Čerepovec – Jaroslavl | 3:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Toljatti | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Viťaz | 5:2 (kon.) |
Jokerit – HC Slovan | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – Dynamo Moskva | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Soči – Kazaň | 1:2 (kon.) |
Spartak Moskva – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) | | | Riga – Záhřeb | 0:4 (kon.) |
Liberec – Chomutov | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Litvínov | 7:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 1:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Letňany | 5:1 (kon.) |
Kladno – K. Vary | 8:5 (kon.) | | | Vsetín – Warriors Brno | 6:3 (kon.) | | | Kobra – PZ Kladno | 1:4 (kon.) |
Tábor – Slavia | 3:12 (kon.) | | | Žďár n/S – Jihlava | 1:2 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 0:5 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 5:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Chomutov | 4:9 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 4:10 (kon.) |
Havířov – Třinec | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Poruba – Olomouc | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Studénka – Orlová | 4:5 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nová Paka | 3:1 (kon.) | | | Nový Bydžov – Jaroměř | 5:8 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 5:4 (po pr.) | | | Bohumín – Krnov | 6:1 (kon.) | | | Chrudim – Světlá nS | 5:6 (po pr.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 3:6 (kon.) | | | Chotěboř – Ledeč n. S. | 3:4 (kon.) | | | Polička – Moravská Třebová | 6:5 (po pr.) |
Nový Jičín B – Rožnov p. R. | 6:5 (po pr.) |
konec
Spartak Moskva
3:1
(1:0, 0:0, 2:1)
Neftěchimik Nižněkamsk
41:39
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Kuvajev – 2 min., podražení).
|
|
25:28
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Bogdan Jakimov – 2 min., podražení).
|
|
11:12
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kirill Ljamin – 2 min., podražení).
|
|
04:26
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Vladislav Provolněv – 2 min., podražení).
|
|
03:00
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ivan Lekomcev – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
4. Glazačev (Gilroy), 60. Mirnov (Stapleton, Bobrov), 60. Stoa (Glazačev) – 44. Gynge (Brulé, An. Sergejev)
Rozhodčí: Gamalei, Morozov – Medvěděv, Zacharenkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Spartak Moskva:
Bespalov (Svensson) – Gilroy (A), Provolněv, Dyblenko, Kalinin, Bondarev, Kirillov, Sergijenko (A) – Radil, Stoa, Glazačev – Stapleton, V. Berdnikov, Mirnov – Leščenko, A. Voronin, Šmeljov – N. Li, Bobrov, Kuvajev (C).
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Lisutin) – Ljamin, An. Sergejev, Berezin, Lekomcev, Bryncev, Kuzmin, Ogurcov (A) – Sexton (C), Brulé (A), Gynge – Stoljarov, Polygalov, K. Makarov – N. Kvartalnov, P. Kulikov, Porjadin – Koňkov, Jakimov, Milovzorov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Lisutin) – Ljamin, An. Sergejev, Berezin, Lekomcev, Bryncev, Kuzmin, Ogurcov (A) – Sexton (C), Brulé (A), Gynge – Stoljarov, Polygalov, K. Makarov – N. Kvartalnov, P. Kulikov, Porjadin – Koňkov, Jakimov, Milovzorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalei, Morozov – Medvěděv, Zacharenkov
Diváci:
Adam Joska
@AdamJoska2