Přerov – HK MD Šumperk 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Č. Budějovice 1:6 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 5:1 (kon.)
Kladno – K. Vary 8:5 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Kobra – PZ Kladno 1:4 (kon.)
Tábor – Slavia 3:12 (kon.) | Žďár n/S – Jihlava 1:2 (kon.) | Vítkovice – Zlín 0:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:4 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 4:9 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 4:10 (kon.)
Havířov – Třinec 3:4 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Poruba – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Prodlužovat se ale zdá se nebude! Alespoň to tvrdí TOMÁŠ ZEMAN, jenž prokličkoval hostující obranou a přesnou střelou nad Čajanův beton posílá svůj tým potřetí v dnešním zápase do vedení. Asistence: FIlip Koffer a David Matěcha.

58:08
    Liberec právě vstřelil branku!
    Sotva se rozběhly poslední dvě minuty utkání, tak Severočeši srovnávají krok! Vojtěch Strnad i Vojtěch Jiruš si sice na Nečasovi vylámali zuby, ale přijíždějící JAKUB RYCHLOVSKÝ našel skulinku. Asistence: Vojtěch Strnad a Vojtěch Jiruš.

54:33
    Filip Koffer hákoval svého protihráče a po zásluze dostává dvě minuty.

50:53
    Michal Rouha inkasuje dvě minuty za podražení a Liberec si zahraje přesilovku.

48:38
    Z otočky jen těsně mimo pálí Lichtag!

38:40
    Domácí ujížděli dva na jednoho, ale Zajíček si tentokrát dokázal poradit!

37:15
    Ve druhé třetině rozhodně v Pardubicích o góly není nouze! Adam Nedelka se nadvakrát pokoušel dorazit kotouč za Zajíčka, ale nakonec se k volnému puku dostal TOMÁŠ ZEMAN a znovu poslal svůj tým do vedení! Asistence: Adam Nedelka.

35:40
    O minutu a půl později ale máme opět vyrovnáno! LUBOŠ DOSPĚL s Jakubem Rychlovským ujeli dva na jednoho, druhý jmenovaný obdržel přihrávku do druhé vlny a s následným zakončením neměl problém! Asistence: Jakub Rychlovský.

34:16
    Domácí už vedou o jednu branku! Během čtyř minut dokázalo Dynamo vstřelit tři branky, tu prozatím poslední přidal pohotovou střelou DANIEL HLEDÍK. Asistence: Jakub Lichtag, Ondřej Rohlík.

32:41
    Záhy domácí srovnávají stav zápasu! Pavel Čajan upadl na led a následného zmatku před brankou dokázal využít RADEK ŠÍR, jenž z mezikruží poslal kotouč pod víko! Bez asistence.

30:14
    Domácí střílí kontaktní branku! Petr Antoníček našel dobře postaveného ONDŘEJE TOBIÁŠE, a ten nechal poprvé v zápase Čajana kapitulovat. Asistence: Petr Antoníček a Tomáš Jelínek.

29:05
    Rychlovský na modré poslal kotouč přesně na hůl Williama Praye, před kterým stála poloodkrytá klec, ale libereckého útočníka svým betonem zneškodnil Nečas!

25:56
    Miloslav Adamec již po druhé na trestné lavici. Tentokráte inkasuje dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.

25:00
    Ve vlastním oslabení se do brejku dostal Marcel Virág, ale Nečas si s jeho pokusem dokázal poradit!

23:11
    Miloslav Adamec dostává dvě minuty za podražení a první přesilovku si zahraje také Dynamo.

18:31
    Luboš Dospěl se objevil v další velké šanci! Jeho přízemní střela od modré rozezněla tyč Nečasovy branky!

16:14
    A přesilová hra našla své využití! Ke kotouči se na kruhu pro vhazování dostal LUBOŠ DOSPĚL a pověsil černý kus gumy přímo pod víko pardubické branky! Asistence: Miloslav Adamec a Benjamin Vomáčka.

14:58
    Vít Kaštánek inkasuje dvě minuty za napadení a Liberec si tak zahraje první přesilovku v dnešním utkání.

13:50
    Jakub Rychlovský vypálil na Nečase, od kterého se kotouč odrazil přímo před Benjamina Vomáčku, ale liberecký útočník nedokázal zakončit do odkryté branky!

11:47
    Luboš Dospěl se dostal do brejku, ale byl neúspěšný, a to i při následné dorážce!

10:41
    Na další šanci Severočechů už byl ale krátký! Svižnou souhru liberecké letky zakončil přesně TOMÁŠ KOLLERT. Asistence: Jakub Žůrek a Vojtěch Jiruš.

10:17
    Benjamin Vomáčka se Lubošem Dospělem dostali do úniku dva na nikoho, první jmenovaný posílal přihrávku do druhé vlny, ale Nečas se skvěle přemístil a šanci zlikvidoval!

09:06
    Pejzl stál sám před bránou, ale pokoušel se ještě najít svého spoluhráče v lepší pozici, ovšem neúspěšně!

05:50
    Filip Kovář posílal před branku střílenou přihrávku a kotouč prolétl jen těsně kolem levé tyče Nečasovy klece!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 31. Tobiáš (Antoníček, Jelínek), 33. Šír, 35. Hledík (Lichtag, Rohlík), 38. Zeman (Nedelka), 60. Zeman (Koffer, Matěcha) – 11. Kollert (Žůrek, Jiruš), 17. Dospěl (Adamec, Vomáčka), 36. Dospěl (Rychlovský), 59. Rychlovský (Jiruš, Strnad)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Batěk) – Pejzl, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Voženílek V., Hrádek, Jelínek, Secký – Hebek, Šír, Rouha, Zeman, Antoníček, Koffer, Hledík, Rohlík, Lichtag, Tobiáš.
    Bílí Tygři Liberec: Čajan (33.-40. Zajíček) – Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Kollert – Pray, Rychlovský, Dospěl, Jansa, Jakubec, Nikolič, Jiruš, Vomáčka, Strnad, Nezbeda, Virág.

Rozhodčí: Pilný – Holeček, Roischel