Feirense – Porto 0:4 (kon.) | Nacional – Tondela 3:2 (kon.) | Benfica – Sporting 2:1 (kon.)
Braga – FC Ferreira 3:0 (kon.)
CD Feirense
0:4 (0:2)
FC Porto
Neděle 11.12.2016, 17:00 • Estádio Marcolino Castro • Portugalská Primeira Liga • 13. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:55:42)

Porto suverénně vyhrálo 4:0. Dva góly padly v prvním poločase(Silva z penalty, Brahimi) a další dva góly v druhém poločase(Silva, Marcano). Porto se posunulo na druhé místo a na první Benficu ztrácí jeden bod. První Benfica i třetí Sporting mají ale zápas k dobru.

90+3
    90+2. Herrera (PRT)

90+2
    Herrerova rána končí těsně vedle pravé tyče.

90+1
    Porto drží míč na své vlastní polovině a chtějí už zápas ukončit.

90
    Rozhodčí Ferreira nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Jota nezachytil míč na hřišti. Domácí Feirense bude mít vhazování na své vlastní polovině.

87
    Ten byl zahrán nakrátko a k následné střele z hranice vápna se dostal Danilo, který mířil do pravé šibenice. Jeho točená střela končí metr od cíle.

86
    Rohový kop byl kopnutý velice špatně, protože letěl velice nízko, i tak ale vybojovali další roh.

85
    Centr Tellese zblokoval Flavio na rohový kop.

84
    Fanoušci Porta zpívají chorály a radují se z výkonů svých oblíbenců.

83
    Další ofsajdové postavení Herrery.

82
    Hosté kombinují krátkými přihrávkami a když neví kam, přihrají zpátky obráncům.

81
    Střely celkem: 3-9. Z toho na bránu: 1-7.

80
    Aurelio se pokusil dostat přes tři bránicí hráče, jenže bez úspěchu.

79
    Brahimi se rval k míči, jenže Dias to nechtěl připustit a tak ho fauloval.

78
    Ofsajdové postavení a v něm Herrera.

Ondřej Klos

Branky: 4. Silva (pen.), 34. Brahimi, 51. Marcano, 66. Silva

Karty:   26. Kakuba (FEI), 36. Dias (FEI)   4. Icaro (FEI)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.
    CD Feirense: Vana- Kakuba, Flavio, Icaro, Barge- Silva(59. Cris), Dias, Aurelio- Etebo, Karamanos(70. Rocha), Alcenat(52. Platiny)
    Náhradníci: Pecanha- Cris, Guima, Machado, Platiny, Rocha, Semedo

FC Porto: Casillas- Pereira, Felipe, Marcano, Telles- Danilo- Brahimi, Torres(65. André), Corona(56. Herrera)- Silva(69. Rui Pedro), Jota
    Náhradníci: Jose Sa- Andre, Boly, Herrera, Layun, Neves, Rui Pedro

Rozhodčí: Luís Ferreira