Guingamp – PSG 2:1 (kon.) | Rennes – Bastia 1:2 (kon.) | Lorient – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Montpellier – Bordeaux 4:0 (kon.) | Toulouse – Nancy 1:1 (kon.)
FC Lorient
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 17.12.2016, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo
    90+2. Vincent PAJOT - 2:1

90+2
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    No ale ještě tu máme drama, protože v nastaveném čase hosté ještě snižují! Na centr od rohového praporku si nejvýše naskočil střídající VINCENT PAJOT, jenž přesnou hlavičkou uklidil míč mimo dosah Delecroixe přesně k levé tyčce! Dokáží hosté srovnat?
    90. Jimmy CABOT - 2:0

90
    Lorient právě vstřelil branku!
    A už je asi definitivně hotovo, protože domácí přidávají druhou branku zápasu! Marveaux táhl rychlý protiútok Lorientu do otevřené obrany, nakonec našel JIMMYHO CABOTA, jenž po kličce obránci zkušeně překonal Maisonniala!
    39. Romain PHILIPPOTEAUX - 1:0

39
    Tak nakonec branka přichází a kromě toho, že byla krásná, tak byla i zcela zasloužená! K centru se z pravé strany dostal nikým neobtěžovaný Koffi, našel na zadní tyči přesně zcela volného ROMAINA PHILIPPOTEAUXE, jenž si suverénně zastavil zpracoval těžký míč a chladnokrevně ho poslal kolem Maisonniala do branky!

Ondřej Hradecký

Branky: 39. Philippoteaux (Koffi), 90. Cabot (S. Marveaux) – 90+2. Pajot (Veretout)

Karty:   15. Philippoteaux (LOR), 67. Lautoa (LOR), 73. Le Goff (LOR), 75. Ciani (LOR) – 48. M'Bengue (SET), 80. Pierre-Gabriel (SET)   10. Moulin (SET)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:13.
    FC Lorient: Delecroix – Koffi, Ciani (C), Lautoa, Le Goff – Mesloub, Bellugou, Cafú (77. Guendouzi) – S. Marveaux, Moukandjo (85. Jeannot), Philippoteaux (84. Cabot).
    Náhradníci: Lamonge – Barthelme, Cabot, Guendouzi, Jeannot, Moreira, Z. Touré.

AS Saint-Étienne: Moulin – Théophile-Catherine, Lacroix, M'Bengue, Pierre-Gabriel – Hamouma (C), Selnæs, Veretout – Dabo (68. Pajot), Berić (13. Maisonnial), Tannane (68. Monnet-Paquet).
    Náhradníci: Maisonnial – Lemoine, Maiga, Monnet-Paquet, Pajot, Polomat, Saivet.

Rozhodčí: Lesage – Luzi, Denis