Guingamp – PSG 2:1 (kon.) | Rennes – Bastia 1:2 (kon.) | Lorient – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Montpellier – Bordeaux 4:0 (kon.) | Toulouse – Nancy 1:1 (kon.)
Toulouse FC
1:1 (0:1)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 17.12.2016, 20:00 • Stadium Municipal de Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám pěkný zbytek večera a dobrou noc. (22:10:29)
    Toulouse i Nancy si z osmnáctého kola odnáší bod

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 17:12.

Je dobojováno! Nancy se po nepříliš pohledném úvodu střetnutí dostalo ve 33. minutě do vedení, po něm ale v ofenzivě hodně polevilo a až do závěru zápasu se úspěšně zaměřilo na bránění nejtěsnějšího možného náskoku. V 84. minutě hosté ještě vedli, ovšem nakonec mohou být rádi alespoň za bod, po vyrovnání Juliena se tentýž hráč mohl prosadit v nastaveném čase i podruhé, což se nestalo jen díky dobrému postřehu Marchettiho.

90+3

90+3
    Závěr nastaveného času si už Nancy hlídá, hraje se uprostřed hřiště a závěrečný hvizd tady bude co nevidět.
    90+2. Marchetti zachránil pro Nancy bod!

90+2
    Obrat byl téměř dokonán! Stoper Julien se po centru znovu prodral k hlavičce, která také v tomto případě směřovala z jeho pohledu na levou stranu, nicméně hosty na brankové čáře tentokrát zachránil odkop Vincenta Marchettiho!

90+1
    Jullienova padesátimetrová přihrávka přistála na levé straně přesně na noze Sylly, po jehož pasu do vápna domácí získali rohový kop.

90
    Druhý poločas je prodloužen o tři minuty nastaveného času!

89
    Znovu se hraje na domácí útočné polovině, jedenáctka mužů v červenobílých dresech se zatáhla k vápnu a snaží se nepouštět Toulouse do šance.

88
    Bránící Clément Lenglet si vykoledoval faul a po něm zůstal dobrou půlminutku ležet na trávníku. Nancy se za druhým gólem už zřejmě hnát nebude.

87
    Nancy se tedy velká pasivita ve druhém poločase nevyplatila, po odpískaném ofsajdu navíc bude čelit dalšímu útoku domácího týmu, který určitě ještě cítí šanci na obrat.
    85. Christopher JULLIEN - 1:1

85
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    No vida, domácí přece jenom zakončili mezi tři tyče a hned se dočkali kýženého gólu! Issiaga Sylla se opět dostal k centru do pokutového území, ten už tentokrát prošel a přistál na hlavě urostlého CRISTOPHERA JULIENA, na jehož střelu k pravé tyči neměl Černik šanci dosáhnout!

84
    Tento střídající hráč svému trenéru ale neudělal radost ani nyní, hosté jeho centr snadno odvrátili a balón se dokonce dostal až k Lafontovi.

83
    Syllův centr z levé strany byl Guidileyeho hlavou odražen na rohový kop. K rohovému praporku rychle přispěchal Jessy Pi.

82
    Domácí mají na vyrovnání už pouze osm, s nastavením možná deset minut. Doteď přitom ani nezaznamenali ani jednu přímou střelu na branku, což jim v závěru nedává moc velké naděje na skórování.

81
    Maruce Junior Dalé inkasoval úder do čela, načež zůstal několik vteřin ležet na hrací ploše a donutil rozhodčího na nějakou dobu přerušit hru.