Č. Krumlov – Žirovnice 9:1 (kon.) | Nový Jičín B – H. Benešov 1:9 (kon.) | Strakonice – Radomyšl 4:2 (kon.)
Černošice – Příbram 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 6:7 (kon.) | Lev Benešov – Žabonosy 5:2 (kon.)
Slaný – Rakovník 5:4 (kon.) | Soběslav – Tábor B 5:2 (kon.) | Veselí nLuž. – Humpolec 4:6 (kon.)
Chotíkov – Nejdek 3:6 (kon.) | HC Varnsdorf – HC Děčín B 5:4 (po pr.) | Boskovice – Blansko 4:1 (kon.)
Kroměříž – Uh.Hradiště 7:3 (kon.) | Rosice – Uh.Brod 1:5 (kon.) | Uničov – Uh.Ostroh 5:7 (kon.)
HC Wolves Český Těšín – Orlová 4:7 (kon.) | Rožnov A – Krnov 2:5 (kon.) | Vlašim – Ml. Boleslav B 3:2 (kon.)
Mělník – V.Popovice 5:4 (kon.) | Vel.Meziříčí – VHK ROBE Vsetín B 7:2 (kon.) | Bohumín – Studénka 3:4 (0:1 po s.n.)
Jesenice – Králův Dvůr 7:6 (1:0 po s.n.) | Třemošná – Tachov 4:3 (1:0 po s.n.) | Letňany – Hvězda Praha 0:0 (odl.)
Kaznějov – HC Rokycany 8:3 (kon.)
konec
HC Strakonice
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Sokol Radomyšl
Sobota 17.12.2016, 14:00Krajská liga: Jihočeský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:55:22)
     
    52:00
    Radomyšl právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DMYTRO TORBA. Asistence: Zdeněk Javůrek.
     
    45:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID RUDA. Asistence: Ladislav Gross.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    36:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je DAVID RUDA. Asistence: Jakub Major a Lukáš Hrubý.
     
    28:00
    Radomyšl právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FRANTIŠEK BÁRTA. Asistence: Kryštof Švagr.
     
    27:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZDENĚK ŠIMONÍK. Asistence: Ondřej Dlouhý.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    2:00
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ZDENĚK ŠIMONÍK. Asistence: Ondřej Dlouhý.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.
    Branky a nahrávky: 2. Šimoník (Dlouhý), 27. Šimoník (Dlouhý), 36. Ruda (Major, Hrubý), 45. Ruda (Gross) – 28. Bárta (Švagr), 52. Torba (Javůrek)


    HC Strakonice:
    Sokol Radomyšl: