Rusko – Česko 7:4 (kon.)
konec
Rusko
7:4 (3:1, 3:1, 1:2)
Česko
Sobota 17.12.2016, 03:30 • R.J. Lalonde Arena, Bonnyville • World Junior A Challenge
Partner:
   
  Čeští hokejisté do 19 let tak v souboji o bronz na turnaji World Junior A Challenge podlehli ruské osmnáctce 4:7 a domů pojedou bez medaile. I tak se ale jedná o nejlepší výsledek naší reprezentace v historii turnaje. (08:40:40)
   
  Konec zápasu.
   
  51:23
  Česko právě vstřelilo branku!
  Vzápětí je tu ještě čtvrtá reakce našich mladíků. Postaral se o ni PAVEL KOUSAL – 7:4. Asistence: Radovan Pavlík, Petr Kodýtek.
   
  50:13
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Jenže zdá se, že sborná si tohle vítězství už pohlídá. Za Kváču dostal puk IVAN ČECHOVIČ – 7:3. Asistence: Andrej Svečnikov.
   
  44:25
  Česko právě vstřelilo branku!
  Česká devatenáctka za téměř rozhodnutého stavu zápas nezabalila a ještě žije. Po využité přesilovce z hole DAVIDA KVASNIČKY prohrává už jen o tři góly – 6:3. Asistence: Adam Kubík, Kristian Reichel.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  35:00
  Česko právě vstřelilo branku!
  Přesně pět minut před sirénou Češi snižují, jejich druhou radost zařídil KRISTIAN REICHEL – 6:2. Asistence: Tomáš Havránek.
   
  29:18
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Tak tohle už vypadá s českým týmem opravdu hodně špatně. Ještě neuběhla ani polovina zápasu a už prohrává o pět gólů, hattrick totiž završil ANDREJ SVEČNIKOV – 6:1. Asistence: Alexej Lipanov.
   
  25:57
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Poprvé v zápase se skóre mění v přesilovce, ruskou početní výhodu využívá ALEXEJ LIPANOV – 5:1. Asistence: Venjamin Baranov.
   
  22:52
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Jenže Kváčovi nevydrželo čisté konto ani tři minuty a poprvé inkasuje z hokejky IVANA KLEPKA – 4:1. Asistence: Venjamin Baranov.
   
  20:01
  Jana Růžičku vystřídal v české brance po první třetině Petr Kváča.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  14:14
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Jenže po minutě a jedenácti sekundách si sborná bere zpet dvoubrankové vedení. Do černého mířil dnes podruhé ANDREJ SVEČNIKOV – 3:1. Asistence: Georgij Dědov.
   
  13:03
  Česko právě vstřelilo branku!
  Netrvalo ale dlouho a Češi snižují na rozdíl jediné branky zásluhou RADOVANA PAVLÍKA – 2:1. Asistence: Petr Kodýtek, Jakub Sirota.
   
  09:49
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Ještě neuplynulo asi deset minut a česká devatenáctka už prohrává o dva góly. Tentokrát se o to postaral DENIS MICHNIN – 2:0. Asistence: Nikita Anochovskij, Nikita Ochoťuk.
   
  06:21
  Rusko právě vstřelilo branku!
  Rusové otevírají skóre duelu o bronz, Jana Růžičku jako první překonal ANDREJ SVEČNIKOV – 1:0. Bez asistence.

  Branky a nahrávky: 7. Svečnikov, 10. Michnin (Anochovskij, Ochoťuk), 15. Svečnikov (Dědov), 23. Klepko (Baranov), 26. Lipanov (Baranov), 30. Svečnikov (Lipanov), 51. Čechovič (Svečnikov) – 14. Pavlík (Kodýtek, Sirota), 35. Reichel (Havránek), 45. Kvasnička (Kubík, Reichel), 52. Kousal (Pavlík, Kodýtek)


  Rusko: Jakovlev (Ustimenko) – Galeňuk, Baranov, Pereljajev, Kalabuškin, Jegorov, Ochoťuk, Dědov – Bicadze, Lipanov, Lobanov, Alexejev, Svečnikov, Anochovskij, Klepko, Čechovič, Muranov, Kostin, Michnin, Marušev, Slepec. Trenér: Sergej Golubovič.
  Česko: Růžička (21. Kváča) – Adámek, Hanousek, Doudera, Kvasnička, Kachyňa, Sirota, Novák – VIldumetz, Dvořák, Kodýtek, Havránek, Pavlík, Procházka, Werbik, Kousal, Zachar, Vracovský, Kubík, Kurovský, Reichel. Trenér: David Bruk.