Buffalo – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – Los Angeles 0:1 (po pr.) | Montreal – San Jose 2:4 (kon.)
Carolina – Washington 3:4 (0:2 po s.n.) | Colorado – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Columbus 1:4 (kon.)
Vancouver – Tampa 4:2 (kon.) | Dallas – Philadelphia 3:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)

2.Robin Lehner – 94,3% úspěšnost.
    3. Jean-Francois Berubé – 91,9% úspěšnost. (03:46:15)

Buffalo nakonec urvalo druhý bodík pro sebe, když střelou zápěstím Rasmus Ristolainen nedal Berubému šanci. Buffalo dnes dokázalo 2x dorovnat skóre a nakonec v prodloužení zápas otočit. Ostrovné tak odjíždějí z Buffala po pěkném výkonu alespoň s bodem.
    Střely: BUF – 37, NYI – 35.

60:42 Rasmus RISTOLAINEN - 3:2

60:42
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1. Kyle Okposo táhnul puk po levém mantinelu a předložil puk do druhé vlny kde byl osamocený RASMUS RISTOLAINEN a ten střelou zápěstím ukončuje zápas.Asistence: Kyle Okposo.

60:32
    Eichel prokličkoval přes celé hriště s jeho si zakončením si Berubé poradil.

60:01
    Po vyhraném vhazování budou mít první šanci zaútočit domácí.

60:01

Skončila i třetí třetina, ve které padl pouze 1 gól, po dorážce Moulsena. Sabres tak dokázali znovu smazat ztrátu kterou měli a dotáhli zápas do prodloužení.
    Střely ve 3. třetině: BUF – 12, NYI – 4.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:16
    Buffalo kombinuje ve třetině soupeře.

58:50
    Ristolainen vypálil od modré do chumlu před Berubém. hostující gólman si našel puk.

57:20
    Střelu O´Reillyho na poslední chvilku překazil Tavares! To byl důležitý obranný zákrok hostujícího kapitána.

56:10
    Islanders se teď drží s pukem ve třetině soupeře. Lehner předvedl několik výborných zákroků.

55:28
    Střela Stromea zlomila hokejku Foligna, ten i přes to rukavicí vyhazuje puk mimo třetinu.

54:55
    Tavares dostal přihrávku před branku, ale puk z bezprostřední blízkosti nedokázal dopravit do branky.

53:12
    Islanders se dostali do přečíslení 3 na 2, ale Falk předvedl skvělý obranný zákrok a překazil šanci hostů.

52:10
    Je po přesilovce, Buffalo si vytvořilo několik dobrých šancí, ale Berubé vždy dobře zasáhl.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 24. Jo. Larsson (Ristolainen), 44. Moulson (E. Kane, B. Gionta), 61. Ristolainen (Okposo) – 14. R. Strome (Clutterbuck), 27. Quine (Prince)

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Gorges, D. Kulikov, Falk, Franson – Moulson, Eichel, Okposo – Carrier, R. O'Reilly, Reinhart – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – E. Kane, Girgensons, Deslauriers.
    New York Islanders: Bérubé (Halák) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Prince, B. Nelson, R. Strome – Ladd, Quine, Chimera – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: O’Halloran, St. Pierre – Cherrey, Sericolo

Diváci: 18,903