Florida – Toronto 2:3 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.) | Tampa – Montreal 4:3 (po pr.)
St. Louis – Philadelphia 6:3 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.)
St. Louis Blues
6:3 (2:1, 0:1, 4:1)
Philadelphia Flyers
Čtvrtek 29.12.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

57:54
    Na dvě minuty za nedovolené bránění jde na trestnou lavici Stastny.

51:44
    Tohle není pro Philadelphii dobrá zpráva. Dvě minuty za podražení dostává Schultz. Přesilovou hru mají domácí.

42:35
    Dvě minuty za vražení na hrazení si odpyká Jaškin. Početní výhodu mají hokejisté Flyers.

29:05
    A máme tu další trest. Nyní budou mít výhodu přesilové hry hosté, neboť za hákování byl vyloučen Upshall.

26:43
    Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři si půjde sednout Leier. Přesilová hra pro domácí.

22:27
    Dvě minuty za zdržování hry dostal Bouwmeester, který odpálil puk v obranném pásmu mimo led.

17:53
    Ljubimov se snažil zachytit kotouč, ke kterému měl blíže Pietrangelo, jenže jej hákoval, takže si odsedí dvě minuty.

14:43
    Dvě minuty za držení protihráče odpyká Giroux. Domácí mají přesilovou hru.

09:11
    VandeVelde po vhazování podrazil Reavese, který jej sekl přes nohy. Na trestnou lavici putují oba dva.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 16. Shattenkirk (Steen, Tarasenko), 20. Fabbri (Parayko), 46. Perron (Parayko), 48. Upshall (Edmundson, Pietrangelo), 56. Fabbri (Berglund, Jaškin), 58. Fabbri (Jaškin, Stastny) – 4. Simmonds (Konecny, B. Schenn), 25. Cousins (Provorov, Konecny), 45. B. Schenn (Gostisbehere, Simmonds)

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester – Tarasenko (A), Lehterä, Steen (A) – Perron, Stastny, Schwartz – Jaškin, Berglund, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Provorov, Gudas, Del Zotto, Gostisbehere, N. Schultz – Voráček, Giroux (C), Leier – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Couturier, Cousins – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.