Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
HC Řisuty
6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 14.01.2017, 17:002. liga skupina Západ • 27. kolo

59:16
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A je to definitivní, Řisuty vyhrají tento zápas!
    PETR HAVLŮJ po přihrávce od svého kapitána ujel obráncům a v cestě mu stál jenom Bouška, kterého stylově prostřelil. Asistence: Kos

57:11
    Vlci právě vstřelili branku!
    Je tu snížení skóre, 3:5!
    VOJTĚCH HAVLAS se dostal k puku mezi kruhy a střelou zápěstím ho poslal do šibenice domácí branky.

49:30
    5:3!
    PETR JANEČEK obral na modré čáře vlastní třetiny o puk jednoho z útočníků Vlků, který o domácím útočníkovi nevěděl, Janeček poté jel sám tváří v tvář proti brankáři hostů, zachoval klidnou hlavu a uklidil puk pod břevno. Bez asistence

32:33
    Jablonec se ještě snaží s vývojem utkání něco udělat, Dominik Chabr vyrobil první chybičku v utkání a hned je z toho branka Jablonce. TOMÁŠ BROKEŠ dokázal po vyražené střele Pilaře dorazit puk do odkryté klece. Asistence: Pilař

30:50
    Nakonec se ale dočkávají branky i hosté.
    Demel střílel z blízkosti Chabra do tyče jeho branky, puk se ale odrazil do míst, kde byl MICHAL PAVLŮ, který od mantinelu prostřelil Chabra. Asistence: Demel

21:18
    Už je to 4:0!
    Domácí znovu vyhráli vhazování a znovu se vrhli do útočné třetiny, Petr Janeček střílel jen do Stejskala, který vyrazil puk jen na hokejku ŠIMONA NÁPRSTKA, který navyšuje skóre! Asistence: Janeček

20:28
    Buldoci vyhráli vhazování, nahodili puk do útočné třetiny a v první půl minutě druhé třetiny zvyšují skóre na 3:0! MATĚJ KOS se dostal k dorážce z blízkosti branky a navyšuje skóre! Asistence: Kolařík

19:01
    Po tlaku ve třetině Vlků přiťukl puk na FRANTIŠKA MATULU Čurilla, první jmenovaný si puk připravil, napřáhl a překonal hostujícího golmana. Asistence: Čurilla

01:13
    A po zmiňovaném vhazování se dostali Buldoci do rychlého protiútoku, který zakončil doklepnutím do prázdné klece TOBIÁŠ SLAVÍČEK! Asistence: Janeček, Náprstek

David Klier

Branky a nahrávky: 2. Slavíček (Janeček, Nárstek), 20. Matula (Čurilla), 21. Kos (Kolařík), 22. Náprstek (Janeček), 50. Janeček, 60. Havlůj (Kos) – 31. Pavlů (Demel), 33. Brokeš (Pilař), 58. Havlas

HC Řisuty: Chabr, (Ilašenko) – Bílek F., Matula – Babický (A), Kolařík – Kulich, Sedláček – Keller, Bunda – Havlůj. Kos (C), Hegenbart (A) – Záleský, Čurilla, Janeček – Krpata, Brém, Slavíček – Fortelka, Vyskočil, Náprstek
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal, (Bouška) – Moravec (A), Žalud – Čechura, Pavlů – Zeman, Pilař – Hubáček, Bílek O. – Demel, Bříška, Tondr (C) – Nevyhoštěný, Havlas, Gecko – Mulač, Brokeš, Frk – Pulec, Peřina, Homolka