Columbus – Carolina 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Washington 3:4 (po pr.)
Arizona – Tampa 5:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 5:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:7 (kon.)
San Jose – Colorado 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Boston 5:1 (kon.)
Ottawa – Columbus 6:7 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Colorado Avalanche
Neděle 22.01.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (07:16:18)

Trestné minuty: 2:8

Moc nadplán se nehrálo. Už ve druhé minutě prodloužení přišel výpad domácích ve třech hráčích a na konci akce stál volný David Schlemko a dorážkou do odkryté branky zařídil pro San Jose prémiový bod. Zápas končí výhrou domácích 3:2 po prodloužení.

61:18 David SCHLEMKO - 3:2

61:18
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Domácí dokázali na modré přečíslit soupeře, Couture sice na Martina nevyzrál, ale gólman Colorada vyrazil puk pouze na hůl DAVIDA SCHLEMKA a ten dorazil do odkryté části branky. Asistence: Logan Couture, Kevin Labanc.

60:38
    Hosté byli v brejku dvou na jednoho, MacKinnon ale prováhal nejlepší okamžik na přihrávku, či střelu.

60:01

Šedesát minut vítěze neurčilo. Ve třetí třetině padl jediný gól, který také zápas nakonec posunul do prodloužení. Tvrdou ranou se o to postaral Francois Beauchemin. Dáme si tak pětiminutový nášup.

59:55
    V posledním útoku třetiny se ocitl hostující Nieto, s pukem ovšem skončil mimo střeleckou pozici.

59:03
    Martin drží šance hostů na případnou výhru, nyní dobrým povyjetím zneškodnil Braunovu střelu.

58:39
    Na druhé straně se o kombinaci pokoušeli Grigorenko a MacKinnon, skončili ale za brankou bez zakončení.

57:45
    Pavelski si posunul puk mezi dva obránce a pokoušel se prosmýknout před Martina. Byl ale čistým způsobem odzbrojen.

57:09
    Jones si zvládl najít nepříjemné nahození od modré čáry, puk schoval v lapačce.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. J. Ward (J. Thornton, Vlasic), 36. M. Karlsson (Carpenter), 62. Schlemko (Couture, Labanc) – 31. Grigorenko (MacKinnon, Goloubef), 51. Beauchemin

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Marleau – Bødker, Couture (A), Donskoi – J. Ward, Tierney, Labanc – Wingels, Carpenter, M. Karlsson.
    Colorado Avalanche: S. Martin (Pickard) – Wiercioch, Ťutin, Goloubef, Zadorov, Gelinas, Beauchemin (A) – Colborne, MacKinnon (A), Rantanen – Nieto, Duchene, Landeskog (C) – Iginla, Söderberg, Comeau – Martinsen, J. Mitchell, Grigorenko.

Rozhodčí: Walsh, Leggo – Wheler, Murphy