Mouscron – Oostende 1:2 (kon.) | Kortrijk – Mechelen 0:2 (kon.) | Charleroi – Westerlo 2:1 (kon.)
Gent – Eupen 0:1 (kon.)
KV Kortrijk
0:2 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 11.02.2017, 20:00 • Guldensporen Stadion (Kortrijk) • Belgická liga • 26. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, užijte si zbytek sobotního večera a u dalších fotbalových přenosů nashledanou. (22:02:00)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:1. Rohy: 3:5. Fauly: 21:14.

Je konec! Z vítězství se raduje hostující družstvo KV Mechelen a nutno dodat, že zaslouženě. Již v 8. minutě se prosadil z přímého volného kopu Uros Vitas a poslal hosty do brzského vedení. Domácí poté hráli velice ostře a vykoledovali si v první půli hned 3 žluté karty. Do druhé půle nastoupili stejně razantně a doplatili na to. Po druhé žluté dostal červenou kartu Tomislav Barbarič (KRT) a hned z následujícího přímého kopu se opět prosadil Uros Vitas. Hosté si poté zkušeně náskok pohlídali. ikdyž se domácí do několika šancí ještě dostali, skórovat se jim nepodařilo a zápas tak skončil 0:2.

90+3

90+3
    Rozhodčí dává domácím borcům ještě trochu času na to, aby vstřelili svému soupeři alespoň jeden gól.

90+2
    Hosté drží balón daleko od své brány. Tento zápas už zcela jistě vyhrají.

90
    Za aktivitu v posledních minutách by si domácí gól zasloužili. S jedovatou střelou měl gólman Coosemans co dělat. Svůj tým však podržel.

88
    A další rohový kop domácích následuje. Ani z toho se však domácím nepodařilo ohrozit hostujícího gólmana.

88
    Domácí to ještě nevzdávají a vybojovali roh.
    87. Střela těsně na břevno hostující branky

87
    Zahrozili i domácí. M.Xavier obdržel přesnou přuhrávku uvnitř pokutového území a svou tvrdou střelu poslal jen těsně na břevno.

86
    Střídání v týmu KV Mechelen, odchází D.Kolovos, přichází L.Paulussen.
    85. Goutas (KRT) zabránil jistému gólu

85
    A mohlo to být 3:0! Jeden z domácích obránců ztratil míč, hosté se řítili do rychlého protiútoku a po přesné kombinaci a hezké přízemní střele musel Dimitrios Goutas (KRT) vykopávat míč z brankové čáry. Skóre se tak nemění.

83
    S hezkým centrem si poradila obrana Mechelenu.

82
    Střídání v týmu KV Mechelen, odchází T.Matthys, přichází R.Jaadi.

82
    Střídání v týmu KV Kortrijk, odchází H.Kage, přichází X.Mercier.

82
    Domácí budou zahrával volný přimý kop asi z 35 metrů. To je zajímavá příležitost.

80
    Hosté teď zbytečně překombinovali zajímavý protiútok a míč nakonec ztratili. Kdyby měl jeden z borců více odvahy a vypálil, bylo by to lepší řešení.