Sparta – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC Kometa Brno
Neděle 26.02.2017, 16:00 • Home Credit Aréna • Tipsport extraliga • 50. kolo

55:57
    Lukáš Derner (LIB) se provinil držením protihráče a odpyká si za to dvě minuty.

52:07
    Radim Šimek (LIB) si odsedí dvě minuty za faul loktem. Následuje poslední komerční přestávka zápasu.

48:37
    Martin Nečas (KOM) dostává dvě minuty za podražení. Liberec tak má k dispozici další přesilovku.

41:32
    Leoš Čermák (KOM) obdržel menší trest za sekání. Tygři budou hrát jednadvacet vteřin přesilovku pět na tři!

39:54
    Ondřej Němec (KOM) fauloval Michala Bulíře a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Liberec si zahraje přesilovku čtyři na tři.

38:36
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Vincour – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Radim Šimek – 2 min., hrubost).

35:12
    Dominik Lakatoš se opět chytl s Leošem Čermákem. Rozhodčí je stačili včas roztrhnout každému udělili trest na dvě minuty za hrubost. Uvidíme hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

29:28
    K velké nelibosti domácích fanoušků je za nedovolené bránění vyloučen Martin Ševc (LIB).

25:38
    Ondřej Vitásek (LIB) byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

23:34
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Vincour – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

17:01
    Po Willově zákroku se před libereckou bránou strhla menší potyčka. Vyloučeni jsou nakonec Leoš Čermák (KOM) a Dominik Lakatoš (LIB).

16:19
    Lukáš Vantuch (LIB) obdržel dvě minuty za hrubost. Přesilovku si vyzkouší také Kometa.

09:11
    Uvidíme první přesilovku. Za podražení byl vyloučen Marek Kvapil (KOM).

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 53. Bartovič (Vantuch) – 23. Trška (J. Káňa), 52. M. Erat (Kováčik)

Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Ševc (A), Jánošík, Vitásek, Mojžíš (A), Derner, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Valský, Bulíř, Radivojevič (C) – Svačina, Vantuch, Bartovič – J. Stránský, Bližňák, Ordoš.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – O. Němec (A), Bartejs, Kováčik (A), Gulaši, Šnajnar, Trška, Malec – M. Erat, Hruška, Mallet – H. Zohorna, Nečas, M. Kvapil – Vincour, Čermák (C), Dočekal – Haščák, V. Němec, J. Káňa – Brabenec.

Rozhodčí: Bejček, Bulanov – Brejcha, Suchánek

Diváci: 7 249