Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 6:4 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:11 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Sparta – Letňany 6:2 (kon.)
Kobra – Kladno 2:4 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 2:12 (kon.)
Žďár n/S – Vítkovice 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
AZ Havířov
Neděle 26.02.2017, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

27:19
    Třetí přesilová hra pro Duklu. Matěj Čempel dostává dvě minuty za podražení, kterého se dopustil při souboji o puk v útočném pásmu.

Na vyloučení: 1-3.

19:13
    Vojtěch Pindel se dostal přes dva hráče k brance Chaloupka, kde jej zastavil Patrik Rašín a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-2.

07:11
    Ale nebude to na dlouho. Mateusz Wawrzkiewicz odchází na trstnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění, kterého se dopustil proti domácímu gólmanovi, jenž měl puk bezpečně ve výstroji.

Na vyloučení: 0-2.

05:02
    První vyloučení zápasu přichází na straně hostí, jelikož Filip Macurák před vlastní brankou zahákoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 37. Čermák (Piskač), 46. Rašín (V. Brož, Svoboda), 60. Chlubna – 45. Tomeček (Szturc, Pindel)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek – P. Brož, Rašín, Winkler, Piskač, Barák, Smolko, Krišta – Chlubna, Juda, Pigl – V. Brož, Zadražil, Svoboda – Mihulka, Čermák, Krajíček. Trenér: Petr Svoboda
    AZ Havířov: Šembera (Štipčák) – Koubek, Hrček, Dabrowski, Grygar, Thiel, Macurák, Frančiak – Szturc, Tomeček, Pindel – Wawrzkiewicz, Backa, Čempel – Dufek, Byčkov, Revaj – Stromko. Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Ondráček – Horký, Nechvátal