Carolina – NY Rangers 4:3 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:2 (kon.) | Tampa – Minnesota 4:1 (kon.)
Chicago – Anaheim 0:1 (kon.) | Colorado – New Jersey 3:2 (kon.) | Calgary – Montreal 5:0 (kon.)
Arizona – Ottawa 2:3 (po pr.) | Vancouver – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)
San Jose – Washington 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
5:4 (2:2, 1:0, 1:2 - 0:0) Stav série: 2:2
HC Oceláři Třinec
Pátek 10.03.2017, 17:00Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Je za námi zápas, který snesl ty nejpřísnější měřítka. Parádní utkání, kterému nechybělo snad nic nakonec vyhrává na nájezdy Zlín a srovnává tak sérii na 2:2. Ta se nyní stěhuje do Třince. (19:34:15)

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Střelcem vítězné branky je JIŘÍ KARAFIÁT.

5. série
    1:0
    Hrehorčák nedal, Zlín vítězí!

4. série
    1:0
    Gago nerozhodl o výhře. Hlaváč byl úspěšný.

4. série
    1:0
    Hladoník byl také vychytán, Šimonů je zatím bezchybný.

3. série
    1:0
    Váňa neuspěl, hosté jsou stále ve hře.

3. série
    1:0
    Ani Adámek neuspěl! Zlín tak stále vede.

2. série
    1:0
    Fryšara minul bránu!

2. série
    1:0
    Jašek také neproměnil, Šimonů jeho blafák přečetl.

1. série
    1:0
    Na druhé straně jel Karafiát, jehož střela trefila mezírku a skóruje!

1. série
    0:0
    Jako první jel svůj nájezd Kaukič, který svým blafákem do bekhendu neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak, rolba upraví kluziště a o tom, kdo získá další bod v této sérii, rozhodne dovednostní soutěž.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:32
    Domácí se usadili v pásmu, ale ke střele to nevedlo. Zdá se, že o osudu utkání rozhodnou až nájezdy.

69:06
    Poslední minuta hry začíná útokem Zlína, který se však ocitl v ofsajdu. Ten je navíc posouzen jako úmyslný.

68:37
    Střelu od modré zastavil beton Šimonů. Následně je hra přesunuta do středního pásma.

68:17
    S následnou střelou si poradil domácí brankář, bude se vhazovat po jeho levici.

68:10
    Střela Ocelářů bránu netrefila a vyhnala je i z pásma.

67:44
    Fryšara se málem dostal k dorážce do prázdné, ale chyběly mu centimetry! Puk následně po teči končí v ochranné síti.

67:24
    Ofsajd Třince.

67:20
    Ocelářům se nepovedla rozehrávka a přišli o kotouč. Ten se zasekl ve skrumáží a rozhodčí píská. Bude se vhazovat v obranné třetině Zlína.

66:39
    Ani oni se ale neradují, zaúřadoval beton domácího gólmana!

66:09
    Dluhoš těsně nedosáhl na parádní přihrávku, Oceláři mohou do protiútoku.

65:37
    Nahození na teč minulo bránu, hosté se dostali k puku a vyhazují jej.

64:49
    Také Třinec se nyní dostal ke střele od modré, ale ta skončila stejně jako předchozí pokusy. Do útoku může Zlín.

64:27
    Obdobně si ale počínal Hlaváč na druhé straně.

63:57
    Ocelářům se nepovedl přechod přes modrou, ale zůstávají u kotouče. Střelu od modré nakonec Šimonů pokryl.

63:29
    Ani jeden tým nechce udělat chybu, hra tak není tak rychlá.

63:00
    Domácí jsou v prodloužení zatím aktivnější. Jde vidět, že chtějí vyrovnat čtvrtfinálovou sérii.

62:19
    Z velkého úhlu vypálil Štěpán Fryšara, ale i s přispěním Hlaváče se jeho střela otřela pouze o břevno!

61:48
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kolařík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hladoník – 2 min., hrubost).

61:48
    Velká skrumáž před hostující bránou gólem nekončí. Před bránou se však chytli dva kohouti a bude se vylučovat.

61:43

61:17
    I v oslavení se však dostali do šance, puk ale pokryl Šimonů a skóre se tak měnit nebude.

60:59
    Na puku jsou hosté, kteří s rozehrávkou nikam nespěchají.

60:42

60:20
    Domácí kombinují za vlastní bránou a zatím se nikam neženou.

60:01

60:00

59:53
    V obrovské šanci se nyní ocitli Oceláři, ale poloodkrytou klec trefit nedokázali! Utkání tak půjde do prodloužení.

59:41
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lacka – 2 min., sekání).

59:20
    Střelu od modré pokryl domácí brankář, tlak ale pokračuje.

58:54
    Zlín vybojoval puk a dokázal vyhodit.

58:40
    Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Váňa – 2 min., vražení na hrazení).

58:19
    A další zakázané uvolnění.

58:09
    To se jim ale nedaří a následně dokonce rozehráli pouze na zakázané uvolnění.

57:39
    Ocelářům se nepovedla kombinace v útoku, ale už jsou opět zpátky u puku a snaží se vstřelit gól.

57:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    Euforie na zlínském stadionu! PSG si sice nevytvořilo žádný větší tlak, ale přeci jen se raduje z gólu! Z levé strany se totiž přesnou střelou prosadil hrdina MICHAL GAGO. Asistence: Jiří Karafiát, Michal Kolařík.

56:44
    Následně se jim ale podařilo vyhodit a Zlín se tak neudržel v útoku.

56:20
    Oceláři špatně rozehráli na zakázané uvolnění.

56:09
    Lacka dostal výbornou přihrávku a byl sám před brankářem, nepodařilo se mu však zkrotit neposedný puk a nedostal se tak ani ke střele.

55:35
    Přihrávku na modrou nezastihl nikdo z domácích obránců, Zlín se tak sám vyhnal. Navíc se následně dopustil zakázaného uvolnění.

54:59
    Ti se ale po špatné rozehrávce provinili zakázaným uvolněním.

54:47
    Puk je opět za hostující bránou, ani jednomu celku se nedaří udržet se v pásmu. Více to vyhovuje samozřejmě Ocelářům.

54:17
    Rychle o něj ovšem přišli a musí se tak znova bránit.

53:47
    Naopak jsou to zlínští, kdo vybojoval puk a míří za vyrovnáním.

53:19
    Třinec je v útočném pásmu a snaží se přidat pojišťovací gól, zatím se mu to ale nedaří.

53:00

52:19
    Ocelářům nevyšla rozehrávka, domácí šli rychle do protiútoku, ale hostující brankář svůj celek podržel. Zlín tak vybojoval alespoň vhazování v útočné třetině.

51:57
    Třinec musí začínat od Hlaváče.

51:29
    Oceláři jsou usazeni ve třetině a hledají cestu ke skórování, Šimonů ale jejich střelu pokryl a jeho spoluhráči následně vyhodili.

51:00
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kolařík – 2 min., podražení).

51:00
    Navíc jsou hodně nebezpeční z protiútoků, nyní vybojovali alespoň buly v útočném pásmu.

50:34
    Oceláři se ovšem dobře brání a zatím úspěšně eliminují útoky soupeře.

50:00
    V polovině poslední třetiny je puk ve třetině Zlína, kde s ním domácí kombinují a chystají se k dalšímu útoku.

49:00
    Třinec málem vstřelil branku! Střelu z mezikruží ale Šimonů vyrazil a i s dorážkami si dokázal poradit.

48:24
    Už to vypadalo, že se PSG dostane ke střele, ale v osudném okamžiku jim sjel kotouč z čepele. Třinec si tak bude moci oddychnout.

47:44
    Ševci se dostali do rychlého protiútoku, ale obrana soupeře si s ním poradila.

46:47
    Třinec dokázal vyhodit a navíc i vybojovat šanci. Kvasnica střílel z mezikruží, ale na domácího gólmana si nepřišel.

46:17
    Hosté se brání pouze za cenu zakázaného uvolnění.

45:52
    Teď ovšem hosté ztratili puk a Zlín se tak po delší době může vydat do útoku.

45:11
    Oceláři tlačí svého soupeře, tomu se nedaří dostat se z tlaku.

44:51
    Od modré pálil Adámek, ale jeho pokus byl pokryt domácím brankářem.

44:29
    Hra očividně nabrala na obrátkách, přitvrdilo se a akce střídá akci. Šimonů byl ovšem znova připraven.

44:03
    Domácí ale pro jistotu odehráli alespoň na zakázané uvolnění.

43:57
    Na druhé straně se blýskl i Šimonů a stav se tak stále nemění.

43:27
    Třinecká obrana propadla, ale Zlín svou šanci nevyužil. Prostor mezi betony si Hlaváč zkušeně pohlídal.

43:00
    Vypadá to, že ano. Hra tedy bude moci pokračovat.

43:00
    To není vůbec hezký pohled. Na zemi leží jeden z rozhodčí a z ledu se mu vůbec nechce. Doufejme, že bude v pořádku.

42:52
    Puk po teči jednoho z hráčů opustil hrací plochu. Bude se vhazovat ve středu hřiště.

42:30
    Zatím ne, Oceláři se ubránili. PSG však opět postupuje do útoku.

42:09
    PSG je nastěhováno v útočné třetině, podaří se mu vyrovnat?

41:30
    Zlín se rychle vydal do útoku a nyní je to on, kdo musí dotahovat. Hlaváč byl ale pozorný.

41:24
    Oddechový čas pro domácí.

41:24
    Třinec právě vstřelil branku!
    Takto si to zlínští určitě nepředstavovali. Třinec totiž rychle otáčí vývoj zápasu! Oceláři dokonale rozebrali obranu soupeře, JAKUB LACKA dostal přihrávku do ovlné pozice a prázdnou bránu trefil bez obtíží. Asistence: Lukáš Jašek, Michal Roman

40:48
    A to se jim daří! Tak to je začátek třetiny jako hrom! Oceláři si vytvořili tlak, ze kterého přišla střela od modré, kterou tečoval přesně mezi betony KRYŠTOF STUCHLÍK Šimonů. Filip Haman, Lukáš Doudera

40:29
    Hosté začali hodně aktivně a ihned se snaží o vyrovnání.

40:01

Je to tak, PSG se díky pozdnímu gólu z přesilovku dostalo do vedení, které bude hájit ve třetí třetině. Domácí jsou na tom tak lépe, ale stále máme před sebou dvacet minut.

40:00

39:37
    Zlínu se podařilo vyhodit, tuto třetinu nejspíše vyhraje.

39:09
    Oceláři vybojovali alespoň vhazování po jeho pravici.

38:47
    Hosté se dostali ke střele, kterou Šimonů viděl až na poslední chvíli, ale i tak dokázal betonem zakročit.

38:17
    Oceláři jsou však pod tlakem, zlínské gól evidentně nakopl.

37:47
    Zlín se snažil přidat další gól, ale jeho útočné snažení přišlo vniveč. Hosté se nyní ubránili.

37:13
    A daří se to! Na modré dostal nabito ŠŤEPÁN FRYŠARA, který si sjel blíže k bráně a tvrdou, přesnou ranou vymetl růžek hostující brány. Asistence: Vladimír Váňa, Daniel Gazda

36:59
    Zlín je však zpátky a připraven vsítit důležitý gól.

36:42
    Zatím ne, o modré totiž minuli bránu a Oceláři ihned vyhazují.

36:24
    Teď už sou ale v útoku a hledají skulinku v obraně soupeře. Povede se jim to?

36:02
    Domácí ani nyní neuspěli a musí opět začít od svého brankáře.

35:44
    Hosté opět začínají přesilovou hru výborně, daří se jim vyhodit a napadat rozehrávku.

35:26
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrehorčák – 2 min., sekání).

34:59
    PSG vyrazilo na útočnou steč, která ale končí dobrým zákrokem Hlaváče. Třinec může opět útočit.

34:30
    Vše ukončila až střela z levého kruhu, kterou Šimonů ukryl v lapačce.

34:09
    Rychlý útok Ocelářů končí nepřesnou přihrávkou, která před bránou nikoho nenašla. Jejich tlak však trvá.

33:26
    Zlínu se ale podařilo vyhodit kotouč a prozatím se tak ubránit.

33:00
    Domácí brankář pokryl dvě střely od modré, ale soupeř stále tlačí.

32:37
    Špatná rozehrávka PSG končí ofsajdovým postavením.

32:16

32:00
    Třinec se brání bravurně, opět vyhazuje přes všechny čáry.

31:29
    A když už se jim to povedlo, tak přišli o puk a Třinec z protiútoku vybojoval vhazování v útočném pásmu.

31:10
    Oceláři navíc výborně napadají rozehrávku a domácím se tak nedaří dostat se o útočného pásma.

30:43
    Třinec vyhodil kotouč až k Šimonů.

30:15
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Mach.

30:00
    Oceláři se osvobozuj pouze za cenu zakázaného uvolnění.

29:29
    Ve velké šanci se ocitl Jan Mikulec, ale už byl blízko brankáři a nedokázal přehodit jeho beton. Stále tak platí vyrovnaný stav.

29:07
    Zatím je to daleko taktičtější hran než v první třetině. Změnit to mohl Michal Gago, ale trefil pouze helmu brankáře.

28:17
    Souboj o nahozený puk vyhráli hosté, kteří pospíchají do protiútoku. Podařilo se jim i vystřelit, ale soupeř rychle vyhazuje puk.

27:50
    Nakonec z toho byla hodně zajímavá skrumáž před Hlaváčem, ale hostující brankář se včas zorientoval a ukryl kotouč pod svou lapačkou.

27:19
    Po delší době se v útoku ukázalo i PSG, jenž vybojovalo alespoň vhazování v útočném pásmu.

26:30
    Puk skončil po teči mimo hřiště. Hra je tak zastavena a hokejisty čeká vhazování ve středovém kruhu.

25:51
    Oceláři kombinují ve třetině soupeře, ale nedaří se jim vymyslet kloudnou akci, jenž by ohrozila brankáře.

25:20
    A znova...

25:12
    Má slova pouze podporuje další provinění. Zlín zahrál na zakázané uvolnění.

24:47
    Ten se ale dopustil dalšího ofsajdu, hra je ve druhé třetině značně kouskovaná různými proviněními proti pravidlům.

24:27
    PSG se usadilo v útočné třetině, následná střela je z něj ale vyhnala a do útoku se může hnát soupeř.

23:59
    Jan Kalus se z protiútoku sice dostal ke střele, ale ta byla zblokována. Při dalším pokusu o útok se navíc Oceláři dopustili ofsajdu.

23:26
    Je z toho ale pouze zakázané uvolnění.

23:00
    Domácím se nepovedla rozehrávka, soupeř tak bude moci podniknout další útočný výpad.

22:29
    Hosté se rychle dostali protiútoku, ovšem jejich snahu překazil zákrok Šimonů, jenž opět drží puk. Buly se odehraje po jeho pravici.

21:43
    Ocelářům se nepovedlo přejít modrou čáru podle pravidel, dopustili se totiž ofsajdového postavení. To je navíc posouzené jako úmyslné, bude se vhazovat před Hlaváčem.

20:55
    Zlín hned po buly poslal puk přes všechny čáry, dopustil se tak zakázaného uvolnění a vhazování se tedy bude opakovat.

20:48
    Nahození od modré ovšem Šimonů s poklidem ukryl ve své lapačce, skóre se tak zatím měnit nebude.

20:37
    Třinec vybojoval puk a bude se tak do útoku moci dostat jako první.

20:01

Je to tak, máme za sebou divácky velmi atraktivní první část hry, která končí vyrovnaně, 2:2. Nejdříve šli do vedení hosté, kteří ale nevyužili další šance a tak přišel trest. Zlín v rozmezí dvou minut otočil vývoj zápasu. Oceláři však rychle vyrovnali a po první třetině je tak vše stále otevřené.

20:00

19:39
    Hosté už se dostávali na dostřel, ale v poslední chvíli je dokázala ubránit domácí obrana, v této třetině tak pravděpodobně další gól už nepadne.

19:07
    Kotouč se zasekl ve třetině Zlína, čeká nás tak vhazování po levici brankáře Šimonů.

18:29
    Hra vysokou holí před bránou PSG přerušuje hru. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

17:52
    Hosté těží z rychlých protiútoků, které jsou hodně nebezpečné, brankář Šimonů však předvádí parádní výkon a drží svůj tým.

17:19
    Domácí se ihned usadili v útočné třetině a snaží se o přidání dalšího gólu.

16:16
    to je hodně divoká první třetina! Třinec se dostal do útočného pásma, kde od modré nahazoval puk Onddřej Imrich a jeho spoluhráč ADAM FLOK šikovně tečoval před bránou tak, že Šimonů neměl šanci. Asistence: Ondřj Imrich, Kryštof Stuchlík

15:58
    Zlín vak vystihl jejich myšlenku a vrací puk za jejich brankáře. Třinec tak bude muset začít znova.

15:29
    Už se opět hraje, Oceláři začínají s útokem od vlastní brány.

15:14
    Kvůli problému s časomírou byla zatavena hra. Doufejme, že vše bude v pořádku.

14:57
    Zlín otáčí vývoj utkání! Domácí využili chyby hostující obrany, Michal Gago našel před volnou bránou LUKÁŠE HORVÁTHA, jenž z mezikruží přesnou střelou překonal Hlaváče. Asistence: Michal Gago

14:17

13:49
    Hned si mohli hosté vzít vedení zpět.. Svůj nájezd ale Jakub Lacka neproměnil kvůli skvělému zákroku gólmana a ani Miloš Roman svou dorážkou neuspěl!

13:06
    Je vyrovnáno! Oceláři špatně rozehráli čehož využili domácí hokejisté. První střelu ještě Hlaváč chytl, ale na dorážku JANA MIKULCE už byl krátký. Asistence: Patrik Kotek.

12:30

12:24
    Třinec alespoň vybojoval vhazování před Šimonů.

12:02
    Matěj Mach nedokázal využít situace dva na jednoho, kdy o pár centimetrů minul zlínskou bránu.

11:37
    A znova je kotouč až v obranném pásmu Zlína.

11:00
    Hostům se už podruhé podařilo vyhodit, PSG se zatím tato přesilovka vůbec nedaří.

10:30
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kalus – 2 min., podražení).

10:16
    Po střele Patrika Hrehorčáka zazvonila tyč! Třinecký útočník dostal po špatné rozehrávce soupeře namazáno zpoza brány a zlínští teď měli hodně štěstí.

09:47
    Domácí tak budou muset začít zpoza vlastní klece.

09:17
    Před bránou Hlaváče vznikla skrumáž, ve které se ale nejlépe zorientovali obránci a podařilo se jim vyhodit kotouč.

08:47
    Domácí se vydali do útoku, ale rychle o puk přišli, Třinec šel rychle do protiútoku, ze kterého byla i střela, ovšem Šimonů a jeho lapačka byli připraveni.

08:12

07:53
    Následně ale vyslali střelu z levé strany, která minula cíl a poté vyhodil Zlín s tečí soupeře puk mimo hřiště.

07:37
    Nakonec se nedočkali a Zlín vyhodil.

07:09
    Hosté jsou usazení v útočné třetině a hledají vhodnou chvíli je střele.

06:25
    Třinec ve velké šanci! dobrou kombinací se dostali ke střele z velké blízkosti, ale Šimonů předvedl parádní zákrok, kterým podržel Zlín.

06:12
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Hefka.

05:44
    Lukáš Kaukič číhal před bránou na puk, který se k němu ale nedostal. Do útoku tak mohou postupovat domácí.

05:16
    Třinec rozehrává zpoza vlastní brány. Dočkáme se nějaké další zajímavé akce?

04:39
    Zlínu se však podařilo vyhodit a jít do útoku, následná střela však zamířila mimo a Hlaváče tak neohrozila.

04:09
    Třinečtí pokračují v rychlé hře a snaží se přidat další gól.

03:36
    Hosté jdou hodně rychle do vedení. Využili špatné rozehrávky soupeře, dostali se do přečíslení dva na jednoho, Jakub Lacka poslal puk na volného MILOŠE ROMANA, jenž sice trefil tyč, ale od ní se orazil kotouč do betonu Šimonů a do brány. Asistence: Jakub Lacka, Lukáš Jašek.

03:15
    Třinci se nepovedla rozehrávka, vystavil se ofsajdovému postavení.

02:29
    Nakonec z toho nebyla ani střel, na druhou stranu vyráží hostující tým. Ten se dostal i k zakončení, ale vyrážečka zlínského brankáře byla na svém místě.

01:49
    Domácí se usadili ve třetině soupeře, ale brzdy přišli o puk, ten ovšem skončil za bránou Šimonů a domácí tak mohou pokračovat v útočném snažení.

01:04
    Od modré pálil Michal Roman, ale minul bránu a kotouč vyletěl ze třetiny, Třinec musí začít od svého brankáře.

00:23
    Úvodní buly vyhráli hosté, kteří však záhy přišli o puk a musejí se tak bránit první akci soupeře. Byla z toho dokonce i střela, ale Hlaváč byl pozorný.

00:01

Hráči již nastupují na hrací plochu, utkání za chvíli začne.

PSG Zlín: Šimonů (Huf) – Dluhoš, Jenáček, Váňa, Procházka, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Hefka, Kenša, Miko, Kočica, Mikulec, Gago, Karafiát, Strmiska, Stiksa, Horváth

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Loubal) – Hrachovský, Janiczek, Roman, Doudera, Adámek, Hafman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Jašek, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Hladoník, Lacka, Roman, Kalus

Rozhodčí: Dědek – Reich, Měkýš.

Dobrý večer u čtvrtého čtvrtfinálového duelu mezi PSG Zlín a Oceláři Třinec. Třinec dokázal včera vyhrát na stadionu Zlína a dnes tak bude moci zaútočit na pomyslný mečbol. Proti budou zlínští hokejisté, jenž se pokusí srovnat sérii a zajistit si to, že se ještě minimálně jednou představí před svými fanoušky.

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 14. Mikulec (Kotek), 15. Horváth (Gago), 38. Fryšara (Váňa, Gazda), 58. Gago (Karafiát, Kolařík), rozh. náj. Karafiát – 4. Roman (Lacka, Jašek), 17. Flok (Imrich, Stuchlík), 41. Stuchlík (Haman, Doudera), 42. Lacka (Jašek, Roman)