Rusko – Švédsko 4:3 (2:1 po s.n.) | USA – Německo 11:0 (kon.) | Švýcarsko – Česko 3:1 (kon.)
Finsko – Německo 8:0 (kon.)
Švýcarsko
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Česko
Pátek 07.04.2017, 18:08 • USA Hockey Arena 1, Plymouth, Michigan • Mistrovství světa žen • O udržení

59:15
    Škodová se vrací do klece, Lédlová je totiž potrestána na dvě minuty za krosček.

54:21
    Češky si zahrají přesilovku pět na tři. Proto trenéři zvolili i oddechový čas. Altmannová obdržela menší trest za nedovolené bránění.

53:07
    Thalmannová opět míří na trestnou. Tentokrát odpyká dvě minuty za podražení. Češky čeká další přesilovka.

47:40
    Češky budou hrát v početní výhodě. Na trestnou odjíždí Thalmannová, jež se provinila nedovoleným bráněním.

40:09
    Češky budou hned v úvodu třetí třetiny hrát oslabení. Dvě minuty za hákování odpyká Tejralová.

23:14
    Češky čeká přesilovka. Za sekání obdržela menší trest Thalmannová.

13:27
    Vyloučení v týmu Česko (Aneta Lédlová – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Evelina Raselliová – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Česko (Anna Zíková – 2 min., držení protihráče).

09:35
    Po gólu rozhodčí posílají na trestnou Thälmannovou a Tejralovou. Obě za hrubost.

08:22
    Švýcarky si zahrají přesilovku. Dvě minuty odpyká Vanišová.

03:10
    Češky si zahrají přesilovku. Za hákování odjíždí na trestnou Stalderová.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 8. Rüeggová (Müllerová), 10. Müllerová (Schellingová), 42. Stalderová (Allemannová, Müllerová) – 12. Vanišová (Lédlová)

Švýcarsko: Schellingová (Alderová) – Sigristová, Altmannová (C), Meierová, Benzová, Zollingerová (A), Forsterová, Abgottsponová, Thalmannová – I. Waidacherová, Bullová (A), Raselliová – Staenzová, Stalderová, Müllerová – Rüeggová, Enzlerová, Stiefelová – Rüediová, M. Waidacherová, Allemannová.
    Česko: Škodová (Bláhová) – Tejralová (A), Kolowratová, Herzigová, Zíková, Zedníková, Horálková (A), Škrdlová – Polenská (C), Křízová, Hymlárová – Studentová, Povová, Manhartová – Lédlová, Mrázová, Vanišová – Bukolská, Pejzlová, Přibylová – Chmelová.

Rozhodčí: Allenová (USA), Hoveová (NOR) – Johanssonová (SWE), Linneková (GER)