Inter – AC Milán 2:2 (kon.) | AS Řím – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Palermo – Bologna 0:0 (kon.)
Cagliari – Chievo 4:0 (kon.) | Turín – Crotone 1:1 (kon.) | Fiorentina – Empoli 1:2 (kon.)
Pescara – Juventus 0:2 (kon.) | Janov – Lazio 2:2 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 2:1 (kon.)
Neapol – Udinese 3:0 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
FC Crotone
Sobota 15.04.2017, 15:00 • Olimpico Grande, Turín • Italská Serie A • 32. kolo

90+3
    Konec zápasu. Domácí měli obrovskou převahu, ale skórovat ze spousty šancí dokázali pouze z velmi diskutabilní penalty. Z prakticky jediné nebezpečné akce hostů pak přišlo po spolupráci náhradníků vyrovnání. Cenný bod pro nováčka a nečekaná ztráta pro Turín, kterému ale v závěru soutěže již o nic nejde. (16:53:27)

90+3
    Hostům je odmáván ofsajd, kuriózně vůbec první v zápase.

90+2
    K velké nelibosti fanoušků se míč podle sudího odrazil od Falqueho a místo dalšího rohu odkopává Cordaz.

90+2
    Ještě jeden roh Turína, Rossettiniho hlavička přistála obloukem na horní síti.

90
    Falcinelli si šikovně došel pro faul a získal pro Crotone cenné vteřinky přesně v okamžiku, kdy hlasatel oznamuje tříminutové nastavení.

89
    Belotti po rohu hlavičkuje prudce, leč nad bránu.

89
    Zeď vychyluje Ljajićovu střelu na jubilejní desátý roh pro Turín.

88
    Faul na Benassiho zhruba 28 metrů od brány ovšem dává ještě favoritovi zápasu možnost něco s výsledkem udělat.

87
    Domácí jsou po gólu jako opaření, vůbec nic se jim v této fázi zápasu nedaří.

85
    Žlutou kartu dostává Saša Lukić (Turín FC). Zezadu stáhl k zemi Naliniho.

84
    Poslední střídání Turína. Daniele Baselliho nahrazuje na poslední minuty Marco Benassi.
    81. Simeon TOCHUKWU NWANKWO - 1:1

81
    Crotone právě vstřelilo branku!
    To je neuvěřitelný zvrat! Hosté rozehráli roh nakrátko, přetažený centr na zadní tyči našel střídajícího Naliniho, kterému se snažil míč odebrat z hlavy Hart. Domácí brankář byl však v souboji pozdě a nechal celou bránu odkrytou, Nalini výborně vrátil hlavičkou před bránu a tam špičkou kopačky dorazil po pěti minutách na trávníku TOCHUKWU NWANKWO.

80
    Hosté hrají, jako by se po roce těšili zpátky do druhé ligy... Dokáží ještě v závěrečné desetiminutovce překvapit? Příležitost teď dostanou z rohu.

76
    Hostující kouč Nicola už má dostřídáno. Ze hřiště byl stažen Bruno Martella, přichází nigerijský útočník Simeon Tochukwu Nwankwo.

76
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Saša Lukić.

75
    Do sporu se dostali pro změnu Valdifiori s Ferrarim, domácí záložník do soupeře důrazně šťouchal, aby vstal z trávníku, kde podle jeho názoru skončil vlastní vinou.

73
    Crotone nevyužilo rohový kop, ve druhém poločase ještě neohrozilo Harta v domácí bráně.

Karel Jedlička

Branky: 66. Belotti (pen.) – 81. Tochukwu Nwankwo (Nalini)

Karty:   43. Rossettini (TUI), 85. Lukić (TUI) – 63. Cordaz (COE), 65. Ceccherini (COE), 69. Rosi (COE)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.
    Turín FC: Hart – Zappacosta, Rossettini, Carlão, A. Barreca – Falqué, Valdifiori (76. Lukić), Baselli (84. Benassi), Ljajić – Belotti, Maxi López (46. Boyé).
    Náhradníci: Padelli, Cucchietti – Benassi, Gustafsson, Moretti, Avelar, De Silvestri, De Luca, Ajeti.

FC Crotone: Cordaz – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella (76. Tochukwu Nwankwo) – Rohdén (56. Sampirisi), Barberis, Crisetig, Stoian – Trotta (67. Nalini), Falcinelli.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Dussenne, Mesbah, Kotnik, Acosty, Capezzi, Suljić, Nwankwo.

Rozhodčí: Daniele Doveri