Slavia – Teplice 1:1 (4:3 po pen.) | Hr. Králové – Sparta 1:1 (4:3 po pen.) | Plzeň – Příbram 1:1 (1:3 po pen.)
Ostrava – Opava 5:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:1 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (3:4 po pen.)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:3 (2:3 po pen.)
po penal. (3:4)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (0:1)
FC Zlín
Sobota 15.04.2017, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 25. kolo

Zlín bere nakonec o bod víc než domácí celek. Jihlava si na konci zápasu vybojovala menší tlak a podařilo se jí srovnat, nakonec to však stačilo jen na bod. (13:07:02)

Jakub KOLÁŘ - 1:1

Rozhodující trefu z pokutového kopu si připsal hostující JAKUB KOLÁŘ!

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

88
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Pavlíček, přichází Filip Košák.
    86. ČASTA - 1:1

86
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Je srovnáno! Největší zásluhu má na brance Radek Matulka, jenž se výborně z pravé strany dostal do vápna. Poté poslal míč na hranici šestnáctky, odkud se přesně prosadil PAVEL ČASTA.

84
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Smejkal, přichází Martin Řezáč.

76
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Kryštof Pejřimovský, přichází Petar Bojo.

75
    Jihlava nyní dostává svého soupeře pod tlak, jenomže se jí nedaří dostat do vážnějšího zakončení.

72
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Nečas, přichází Patrik Červenka.

68
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází David Karmazín, přichází Pavel Časta.

67
    Domácí měli nyní smůlu, když hlavička Pavla Svobody orazítkovala pouze břevno!

60
    Hra vypadá stejně jako na konci prvního poločasu. Zlín dnes hraje velmi zodpovědně z obrany a zřejmě si své vedení pohlídá.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Lorenc, přichází Radek Křivánek.

46

V první polovině padla pouze jedna branka, o kterou se postaral hostující Patrik Hellebrand. Jihlava nedokázala získat herní převahu, a tak bude muset předvést ve druhém poločase mnohem lepší výkon. Zlínu bude stačit k výhře vynikající výkon v obraně, jenž předváděl po celou dobu.