Inter – AC Milán 2:2 (kon.) | AS Řím – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Palermo – Bologna 0:0 (kon.)
Cagliari – Chievo 4:0 (kon.) | Turín – Crotone 1:1 (kon.) | Fiorentina – Empoli 1:2 (kon.)
Pescara – Juventus 0:2 (kon.) | Janov – Lazio 2:2 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 2:1 (kon.)
Neapol – Udinese 3:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
2:1 (0:1)
UC Sampdoria
Sobota 15.04.2017, 18:00 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Sassuolo • Italská Serie A • 32. kolo

Zápas je tedy u konce a domácí celek ho dvěma slepenými góly z úvodu poločasu dokázal urvat pro sebe – jako první se prosadil po parádním pasu Pellegriniho z úniku Ragusa, o 11 minut později pak udeřil ze vzduchu Acerbi a to bylo to poslední, co se stalo. Poté už jsme žádnou zásadní šanci neviděli, spíše jenom náznaky a skóre tak zůstalo nadále neměnné.

Ode mě je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek velikonočního víkendu. (19:55:23)

90+3

90+3
    Běží poslední minuta nastaveného času a Sassuolo se brání velie dobře a organizovaně, velká šance stále nepřišla.

90+2
    Zápas bude za chvíli končit a žádný velký tlak hostů se zatím nekoná, hraje se kolem půlící čáry a dlouhé nákopy Sampdorii nepomáhají.

90
    Nakonec se budou nastavovat tři minuty nad rámce hrací doby a uvidíme tak, jestli dokáže hostující parta kolem Schicka ještě srovnat.

88
    Sassuolo drží míč na útočné polovině a tam se ho snaží udržet také co nejdéle, což se zatím daří a tři body tak zůstávají doma.

86
    Tak domácí celek střídá i naposledy – na hřišti končí Politano, šanci ukázat se dostane mladý Adjapong.

84
    Teď se přeci jen tým z Janova dostal do dobrého tlaku a posílal do vápna jeden centr za druhým, domácí US ale zatím odolává.

82
    Do velké šance se z ničeho nic dostal po standardní situaci Slovák Škriniar, který hlavičkoval zcela sám, ale poslal míč nad branku!

81
    Z otočky nakonec přeci jen celkem nebezpečně pálil Quagliarella, ovšem jeho tvrdý pokus prolétl pouze asi metr vedle.

80
    Domácí tým stále celkem v pohodě drží vedení na svým soupeřem a ten se pořád neprezentuje nijak nebezpečně, takže by to tak mohlo i zůstat.

78
    Následně byl Quagliarella přistižen, kterak si míč zpracovává rukou a tak musí být hra přerušena a míč mají domácí.

76
    A v krátkém sledu domácí střídají znovu – odchází autor dvou asistencí Pellegrini a nahrazuje ho talentovaný Duncan.

75
    Do konce zápasu zbývá bez nastavení něco kolem čtvrt hodiny a domácí stále drží své vedení, Sampdoria pak stále není vůbec nebezpečná.

73
    A poprvé střídají i domácí, když na hřišti končí útočník Matri, kterého na posledních asi dvacet minut nahradí Iemmello.

72
    Domácí celek opravdu zápas zkouší jen dohrát a skoro tak nevidíme, kromě občasných kontrů, nějakou útočnou snahu – hosté jsou pak zcela bezzubí.

70
    A do dobré šance z ničeho nic po levé straně šel domácí Ragusa, který ale byl už moc blízko Vivianovi a trefil ho tak pouze do nastavené nohy!

69
    Hosté na to tak reagují další změnou, když stahují Barreta a nahrazují ho o něco více ofenzivním Djuričićem.

68
    Od druhé branky Sassuola se opravdu nehraje moc pohledný fotbal, protože domácí hru hodně zavřeli a také to podle toho vypadá.

Ondřej Hradecký

Branky: 49. Ragusa (Pellegrini), 56. Acerbi (Pellegrini) – 28. Schick (Silvestre)

Karty:   24. Pellegrini (SAS), 45+3. Peluso (SAS), 58. Politano (SAS) – 20. Bereszyński (SMD), 52. Linetty (SMD)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 13:14.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Cannavaro (C), Acerbi, Peluso – Pellegrini (76. Duncan), Aquilani, Missiroli – Politano (86. Adjapong), Matri (73. Iemmello), Ragusa.
    Náhradníci: Vitali, Scavo – Adjapong, Antei, Duncan, Iemmello, Letschert, L. Mazzitelli, Sensi.

UC Sampdoria: Viviano – Bereszyński, Silvestre, Škriniar, Regini – Praet (46. Linetty), Torreira, É. Barreto (69. Djuričić) – Fernandes (59. R. Álvarez) – Schick, Quagliarella.
    Náhradníci: Falcone, Puggioni – Cigarini, Dodô, Palombo, Šimić, Budimir, Pavlović, R. Álvarez, Linetty, Djuričić.

Rozhodčí: Pairetto – Mondin, Di Iorio