Třinec – Mannheim 3:0 (kon.) | HV71 – Esbjerg 3:0 (kon.) | Brynäs – Cracovia 8:0 (kon.)
Wolfsburg – Tappara 1:7 (kon.) | JYP – Vienna Capitals 4:1 (kon.) | Něman Grodno – Zug 2:3 (kon.)
Mnichov – IFK Helsinky 4:1 (kon.) | Salzburg – Banská Bystrica 5:0 (kon.)
JYP Jyväskylä
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
spusu Vienna Capitals
Neděle 27.08.2017, 18:00 • LähiTapiola Areena • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera! (20:34:58)

Trestné minuty: 8 – 10

Utkání skupiny C mezi JYP Jyväskylä (FIN) a Viennou Capitals (AUT) právě skončilo. Domácí v něm vítězí zaslouženě 4:1. K jejich výhře výrazně přispěl gólman Eetu Laurikainen, který si připsal 26 úspěšných zákroků. Brankově se za JYP prosadili Jerry Turkulainen (4. minuta, přesilová hra), Valtteri Hotakainen (17. minuta), Jarkko Immonen (47. minuta) a kapitán Juha-Pekka Hytönen (60. minuta). Dvě asistence si pak připsal obránce Mikko Kalteva. Jedinou branku Viennu vstřelil Jerome Samson (48. minuta).
    Skupina C: JYP Jyväskylä - Vienna Capitals 4:1

59:49 HYTÖNEN - 4:1

59:49
    JYP právě vstřelilo branku!
    Je definitvně rozhodnuto! Kolehmainenovi se ještě nepodařilo trefit prázdnou branku, k puku se však po odrazu od zadního mantinelu dostal kapitán domácích JUHA-PEKKA HYTÖNEN a ten už se nemýlil. Asistence: Janne Kolehmainen.

59:11
    Vhazování ve středním pásmu.

59:11
    Hostům, konkrétně McKiernanovi, se podařilo vstřelit branku, ta ale po zkoumání videozáznamu neplatí pro kontakt útočníka Vienny s gólmanem.

59:01
    Probíhá již poslední minuta třetí periody.

58:27
    Lamoureux zůstává na střídačce, vhazování po pravici Eetu Laurikainena.

58:27
    Oddechový čas pro hosty.

58:27
    Mäenpää se snažil trefit opuštěnou branku, ale neuspěl. Zakázané uvolnění.

58:08
    Lamoureux opouští svou branku, Vienna to tak zkusí ještě v šesti!

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:44
    Vhazuje se v neutrální zóně.

57:29
    Holzapfel střílel z pravého kruhu pro vhazování, Laurikainen vyrazil pravým betonem.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Turkulainen (Suomela, Kalteva), 17. Hotakainen (Vainio, Mäenpää), 47. Immonen (Tuppurainen, Kalteva), 60. Hytönen (Kolehmainen) – 48. Samson

JYP Jyväskylä: Laurikainen (Olkinuora) – Kalteva, Vainio, Mäenpää, Kuukka, Ikonen, Jokinen, Salmela – Tuppurainen, Immonen, Puustinen – Rooba, Hytönen (C), Kolehmainen – Turkulainen, Suomela, Nattinen – Saari, Kanninen, Hotakainen – Sund
    spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Tschrepitsch) – Brocklehurst, McKiernan, Fraser, Klubertanz, Hackl, Lakos, Peter – Fischer, Sharp, Tessier – Pollastrone, Holzapfel, Samson – Nödl (C), Vause, Rotter – Bauer, Grosslercher, Hartl – Nissner

Rozhodčí: Patrik Sjöberg (SWE), Petri Lindqvist – Jani Pesonen, Teemu Riikonen (všichni FIN)

Diváci: 3 328