Chabarovsk – Rostov 2:1 (kon.) | Tosno – Groznyj 1:0 (kon.) | Kazaň – Perm 0:1 (kon.)
Spartak – Ural 2:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:1 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 30.09.2017, 15:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Ve druhé půli jsme se dočkali jediného gólu, který padl po rychlém vhazování hostujícího týmu. Jediným dnešním střelcem se tak stal Janusz Gol. Všechny 3 body si odváží hostující tým, což je poněkud krutý výsledek, protože domácí Kazaň byla celý druhý poločas aktivnějším a nebezpečnějším týmem. V tabulce tedy Perm dorovnal bodově právě Kazaň a po neúplném 12. kole je Kazaň 10. a Perm 9. (17:29:50)

90+5

90+5
    Conde odkopává míč přes celé hřiště.

90+4
    Další centrovaný míč letěl do vápna hostů, ale tam ho odklízí obrana.

90+3
    Po vzdušném souboji zůstává na zemi ležet hostující brankář Nigmatullin a čas neúprosně letí.

90+3
    Miljković vyvezl míč na půli soupeře a tam se mu ho společně s Komolovem daří zkušeně držet.

90+2
    Bodul se dostal k míči u pravé lajny a odkopává ho až domácímu brankáři.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty, ale nyní je míč u půlící čáry a sekundy plynou dál ve prospěch hostů.

90
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Michail Sivakow.

89
    Nepovedený centr Lestienneho a hostům se podařilo znovu odkopnout míč.

88
    Domácí dostali výhodu rohového kopu, ale s centrem si poradila obrana Permu a posílá míč pryč.

87
    Nigmatullin dostává žlutou kartu za zdržování hry.

85
    Hostující hráče nakopl vstřelený gól a daří se jim držet míč na půli soupeře.
    83. Janusz GOL - 0:1

83
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská sprcha pro domácí! Hosté rychle rozehráli outové vhazování na rozběhnutého Bodula, který obloučkem poslal míč na sprintujícího JANUSZE GOLA, který prudkou střelou přestřelil domácího brankáře! Asistence: Darko Bodul.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Stanislav Prokofjev, přichází Darko Bodul.

80
    Domácí rozehrávali rohový kop, míč po několika odrazech doskákal k volnému Žemaletdinovovi, který byl sám překvapený a míč poslal daleko vedle branky,

79
    Azmoun prováhal ideální možnost ke střele a jeho následná klička mu nevyšla, míč pro hosty.