Frankfurt – Stuttgart 2:1 (kon.) | Augsburg – Dortmund 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 1:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hannover 2:1 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 0:0 (kon.)
Hamburger SV
0:0 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 30.09.2017, 18:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 7. kolo

To je ode mne vše, přeji vám všem krásný večer a u dalších přenosů nashledanou. (20:29:19)

Máme za sebou bezbrankový zápas! Aktivnější byli po celou dobu domácí, měli více šancí a drželi více balón na svých kopačkách. Pavlenka však nedovolil žádnému z domácích borců skórovat. Na druhé straně měly i Brémy své šance. zvláště tak od 70. minuty se dostávaly více do hry. Nakonec však končí utkání remízou 0:0 a oba celky si připisují cenný bodík.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:27.

90+3

90+2
    Kvůli pokřikům na rozhodčího dostává náhradní gólman M.Zetterer.

90+1
    Pavlenka po nechtěném zásahu domácí borce zůstává na trávníku. Vypadá to ale, že bude v pořádku.

90
    Střídání v týmu Werder Brémy; odchází F.Bartels a přichází I.Hajrovič.

89
    Střídání v týmu Hamburger SV; odchází B.Wood a přichází F.Arp.

85
    Borci v bílém se tlačí do zakončení. Je vidět, že jsou to právě oni, kteří chtějí všechny body z tohoto utkání.

84
    Žlutou kartu za svůj skluz dostává Gebre Selassie. Nutno podotknout, že to nebyl nijak ostrý nebo nebezpečný zákrok.

83
    Čaká nás i s nastavením posledních 10 minut zápasu. Podaří se jednomu z týmů přeci jen skórovat?

81
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Obrany obou celků jakoby už šly do šaten.

79
    Po technické střele úžasně zasáhl Pavlenka! Kdopak to střílel? Vypadá to na Hunta.

78
    Stále čekáme na první gól dnešního utkání, který by ukončil trápení obou týmů. Nejlepšími hráči jsou asi brankáři obou celků, kteří drží bezbrankový stav.

76
    Rohový kop byl odhlavičkován jedním z obránců. Brémy se však nevzdávají a opět se ženou do útoku. To je neuvěřitelná změna v pojetí hry hostů.

76
    Brémy se v posledních minutách dostávají čím dál tím více do vápna domácích. Nyní vybojovali roh.

74
    Střídání v týmu Hamburger SV; odchází A.Ekdal a přichází Walace.

74
    Chvíli to vypadalo, že rozhodčí odpískal penaltu proti Brémám, nakonec je z toho ale útočný faul a Pavlenka bude vykopávat.