Feirense – Rio Ave 1:0 (kon.) | Setúbal – Marítimo 3:1 (kon.) | Porto – FC Ferreira 6:1 (kon.)
CD Feirense
1:0 (1:0)
Rio Ave FC
Sobota 21.10.2017, 17:00 • Estádio Marcolino de Castro, Santa Maria da Feira • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (19:08:11)

A je konec! Feirense nakonec dokázalo zvítězit a tři body zůstávají doma. První poločas nám přinesl pár perliček. Už ve 4. minutě se dostal do šance domácí hráč, ale lobem netrefil bránu. Ve 14. minutě se prosadil Luis Rocha, kterého nejprve brankář Cassio vychytal, ale na dorážku už se nezmohl. Minutu poté Rocha dostal žlutou kartu. Ve 30. minutě Caio podržel svůj tým, když z bezprostřední blízkosti vychytal hlavičku hráče Rio Ave. Ale v 36. minutě zahrál Luis Rocha ve vápně rukou po rohovém kopu a jelikož už jednu žlutou kartu měl, dostal druhou žlutou, což znamenalo červenou a předčasný odchod pod sprchy. Pelé se postavil k pokutovému kopu, ale po pomalém rozběhu trefil pravou tyč. Ke konci poločasu se hosté snažili ohrozit bránu, ale k tomu je už domácí obrana nepustila. V 55. minutě dostal Bruno Teles druhou žlutou kartu a počet hráčů na obou stranách se vyrovnal. V 75. minutě po přezkoumání videa dostal červenou kartu Marcao a hosté hráli rázem v devíti hráčích. Konec utkání už si domácí pohlídali a v zápase, kde padlo deset žlutých karet a tři červené, zvládli a připsali si důležití tři body.

90+8

90+7
    Domácí vybojovali míč a odvezli ho až k rohovému praporku na druhé straně.

90+6
    Ve vápně se o míč skoro pobili protihráči, ale nakonec mají domácí autové vhazování.

90+5
    Za prodlevy nechává rozhodčí hru plynout dál.

90+4
    Tak ještě rohový kop pro Rio Ave.

90+4
    Následuje aut pro hosty.

90+3
    Domácí málem šli sami dva na bránu, ale rozhodčí pískl faul Babanca a Rio Ave bude mít poslední možnost ohrozit bránu z přímého kopu, ze kterého půjde centr do vápna.

90+3
    Domácí vybojovali míč, ale lacině ho ztratili a dopředu mohou jít pravděpodobně naposled hosté.

90+2
    Následný centr si v poklidu chytil do náručí Caio.

90+1
    S přímým kopem si domácí obrana lehce poradila.

90+1
    Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.

90
    Hosté vybojovali faul na levé straně, potom co se provinil Paraiba.

89
    Dlouhý výkop Caia končí až u druhého brankáře Cassia.

88
    Hra pokračuje.

87
    Na hřišti je ošetřován Henrique, který je odnesen na nosítkách a jelikož domácí už vyčerpali veškerá střídání, konec zápasu se bude dohrávat už pouze v osmnácti hráčích!

85
    Dalekonosnou střelu hostů chytil Caio a poté kopl do zámezí, jelikož na zemi se svíjí domácí hráč.