L. Mikuláš – Lok. Košice 1:2 (kon.) | Spiš. N. Ves – Žilina B 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Šamorín 1:0 (kon.)
Poprad – Skalica 0:0 (kon.)
konec
FK Poprad
0:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Sobota 21.10.2017, 15:00 • NTC Poprad • Slovenská 2. liga • 13. kolo
Předzápasové kurzy: 2.15 3.45 2.81
   
  Druhý polčas bol dramatický a napínavý, hralo sa zo strany na stranu. Gól sme napokon nevideli, no zrodila sa naozaj spravodlivá remíza. Oba tímy teda dostávajú po jednom bode.

  Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok dňa! (16:49:07)
   
  90+2
  Koniec zápasu.
   
  90+1
  Tomovič vysunul po pravej strane Šebestu, ktorý bol z ostrého uhla, no napokon vystrelil. Malec nemal problém so zachytením tejto strely.
   
  90
  Malec loptu odkopol ďaleko na útočnú polovicu. Holišovi sa ju nepodarilo spracovať, ale Jakubek ju poslal pod tlakom za postrannú čiaru. Rozhodcovia nadstavujú jednu minútu.
   
  89
  Šebesta sa už tlačil do šesnástky, no napokn ho domáci zablokovali. Následne z ľavej strany centroval Mizerák, no Popradčania sa dokázali ubrániť.
   
  87
  Kukoľov pokus síce dorazil k vzdialenejšej žrdi na hlavičku Šestáka, ale ten mal jednoznačne problém so zakončením. Skaličania sa dokázali ubrániť.
   
  86
  Medakov center z pravej strany smeroval iba na kopačku Jána Mizeráka. Lopta mu odskočila a Poprad bude zahrávať ďalší roh.
   
  85
  Žltú kartu dostáva Opiela (MFK Skalica).
   
  85
  Domáci si vytvorili dobrú príležitosť. Gallovič manévroval s loptou v okolí šestnástky, napokon ju dobre prihral Šestákovi, ktorý mohol už hneď strieľať, no ešte sa priblížil a to už bolo veľa. Protihráč jeho pokus zblokoval.
   
  82
  Šesták vybojoval loptu v pokutovom území, ešte ju posunul Holišovi, no ten vypáli iba do obetavého Jánošíka.
   
  81
  Duje Medak štartoval s loptou dopredu, Lipták ho fauloval, no na žltú kartu to takisto nebolo. Poprad pokračuje s loptou na kopačkách.
   
  80
  Kukoľ na ľavej strane faulom poslal k zemi Lukáša Švrčeka. Už sa veľmi obával, pretože jednu žltú kartu na konte už má. Hlavný rozhodca však neodmenil tento zákrok kartou, a tak Kukoľ môže spokojne pokračovať v zápase.
   
  79
  Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Michal Horodník, prichádza Duje Medak.
   
  77
  Podtatranci mali teraz obrovské šťastie! Skaličania boli už v šestnástke, spoza malého vápna pálil Lukáš Hruška. Lopta letela do pravej žrde, následne späť na jeho kopačku, ale potom už rozhodca hru prerušil.
   
  76
  Gallovič prihral pred šestnástkou Holišovi, no toho podkopol Jakubek a popradská akcia už bola zbrzdená. Dopredu teda vyrazili hostia, no strela Filipa Tomoviča letela ďaleko vedľa.
   
  74
  Skaličania sa dostali pred šestnástku, Hruška presunul hru na opačnú stranu ku Švrčekovi. Jeho delovku jeden z Popradčanov zablokoval.
   
  73
  Popradčania trošku pochybili v rozohrávke. Záhoráci získali loptu pred šestnástkou, Tomovič ju posunul Hruškovi, ktorý vystrelil hneď z otočky, no trochu to odflákol. Pre Maleca to bola čistá robota.
   
  71
  Žltú kartu hlavný rozhodca vytiahol aj proti Kamilovi Kopúnekovi, ktorý sa tiež dopustil nedovoleného zákroku.
   
  70
  Pred Danielom Šebestom sa otváral priestor znovu. Skalický hráč sa dostal už do šestnástky, no Popradčania tam boli v trojici a stihli eliminovať protihráča.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky:

  Karty:   56. Holiš (PPD), 66. Kukoľ (PPD), 71. Kopúnek (PPD) – 14. Tomovič (SKA), 33. Jakubek (SKA), 85. Opiela (SKA)


  FK Poprad: Malec – Hatok, Hric, Palša (C), Urbanič, Kopúnek, Kukoľ, Gallovič, Jančo, Horodník, Šesták
  Náhradníci: Knurovský, Daško, Šuľa, Holiš, Lukáč, Dubec, Medak

  MFK Skalica: Čikoš-Pavličko – Švrček, Jakubek (C), Jánošík, Lipták, Opiela, Tomovič, Šebesta, Mizerák, Hruška, Haša
  Náhradníci: Ulrich, Fukna, Vrábel, Čtvrtníček, Fišan

  Rozhodčí: Mastiš – Pozor, Borsányi