Columbus – Boston 4:3 (2:0 po s.n.) | Philadelphia – Arizona 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Vegas 6:3 (kon.)
Florida – Tampa 5:8 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:8 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 4:2 (kon.)
Vancouver – Dallas 1:2 (po pr.) | San Jose – Toronto 3:2 (kon.)
Ottawa Senators
3:8 (2:4, 1:2, 0:2)
Montreal Canadiens
Úterý 31.10.2017, 00:38 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

57:58
    Podruhé v utkání šel Smith v oslabení sám na gólmana soupeře, ale podruhé je faulován. Dvouminutový trest za sekání si odsedí Jeff Petry (MTL).

56:14
    Další vyloučení na straně domácích znamená kratičkou přesilovku 5 na 3. Za podražení je penalizován Alexandre Burrows (OTT).

54:18
    Již trochu frustrovaný Mike Hoffman (OTT) se dopustil sekání. Dvě trestné minuty!

49:05
    Do šance se tlačil Zack Smith, avšak místo zakončení se domácí útočník musel smířit s faulem od Maxe Paciorettyho (MTL). Ten je vyloučen za držení protihráče.

48:41
    Za hákování je teď dvěma trestnými minutami odměně Jack Rodewald (OTT).

43:20
    Max McCormick (OTT) dostává ještě desetiminutový osobní trest.

43:20
    Na lavici hanby usedá Max McCormick (OTT), Torey Mitchell (MTL) a Michael McCarron (MTL). Domácí borec si odsedí trest na 2+2 minuty, dva hostující hráči mají pouze po jednom trestu.

28:57
    Šance na vyrovnání pro Ottawu. Za sekání je totiž potrestán Charles Hudon (MTL).

25:30
    Pětiminutový trest za bitku pro Zacka Smithe (OTT) i Brandona Davidsona (MTL).

17:58
    Již po hvizdu rozhodčího teď vystřelil Michael McCarron (MON), jenž je potrestán za nesportovní chování a navíc ještě za hrubost. Dostal se totiž do šarvátky s Dionaem Phaneufem (OTT) který také pyká.

06:27
    Dzingel nyní nadělal problémy Victoru Meteovi (MTL), který se nakonec dopustil držení protihráče. Přesilová hra pro Sens.

03:18
    Johnny Oduya (OTT) byl před Andersonem příliš důrazný a dostává dvě trestné minuty za krosček.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 1. Pyatt, 9. Dzingel (Hoffman, DiDomenico), 31. DiDomenico (E. Karlsson, Hoffman) – 5. Hudon (Petry, Montoya), 8. Pacioretty, 14. Lehkonen (Drouin, S. Weber), 16. Hudon (S. Weber, Plekanec), 38. Galchenyuk (Jo. Benn), 40. Gallagher (Danault), 46. Plekanec (Gallagher, Hudon), 54. Lehkonen (Byron, S. Weber)

Ottawa Senators: C. Anderson (41. Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Ch. Wideman – Dzingel, Brassard, Mark Stone – Hoffman (A), Pageau, DiDomenico – Burrows, Z. Smith, Pyatt – N. Thompson, Rodewald, M. McCormick.
    Montreal Canadiens: Montoya (Price) – Mete, S. Weber, Alzner, Jo. Benn, Davidson, Petry – Lehkonen, Drouin, Byron – Pacioretty (C), Danault, A. Shaw – Hudon, Plekanec (A), Gallagher (A) – Galchenyuk, McCarron, T. Mitchell.

Rozhodčí: Jean Hebert, TJ Luxmore – Devin Berg, Tony Sericolo

Diváci: 15 069