Frýdlant – Č. Lípa 3:5 (kon.) | Kroměříž – Boskovice 3:5 (kon.) | H. Benešov – Krnov 9:3 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. "B" 4:3 (kon.) | Mělník – Čáslav 3:1 (kon.) | Tachov – HC Domažlice 2:8 (kon.)
Chotíkov – HC Rokycany 2:10 (kon.) | Kobra B – Zbraslav 2:5 (kon.) | PZ Kladno – Lev Benešov 6:4 (kon.)
Slaný – V.Popovice 8:6 (kon.) | Žižkov Praha – Hvězda B 3:10 (kon.) | Č. Krumlov – Soběslav 7:4 (kon.)
HC Vimperk – Tábor B 7:5 (kon.) | Hronov – Náchod 1:6 (kon.) | Nový Bydžov – Třebechovice 2:3 (kon.)
Opočno – Jaroměř 2:3 (kon.) | Jičín – Nová Paka 3:4 (0:1 po s.n.) | Ledeč n. S. – Chotěboř 2:12 (kon.)
Choceň – Hlinsko 2:5 (kon.) | Litomyšl – Chrudim 3:4 (kon.) | Polička – Světlá nS 2:6 (kon.)
Uničov – Uh.Ostroh 6:3 (kon.) | Rakovník – Žabonosy 7:1 (kon.) | BK Havlíčkův Brod B – Moravská Třebová 2:7 (kon.)
Klatovy B – Kaznějov 7:3 (kon.)
konec
HK Lev Slaný
8:6 (2:3, 3:2, 3:1)
HC Slavoj Velké Popovice
Neděle 05.11.2017, 14:00 • Zimní stadion, Slaný • Krajská liga: Středočeský kraj
Partner:
   
  59:59
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Prázdnou branku hostí trefil ze středního pásma MARTIN MALÁT! Je hotovo. Bez asistence.
   
  58:46
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Hosté dramatizují závěr! PETR KREJČÍ nachytal Matouška střelou téměř z rohu hřiště a 74 sekund před koncem třetí části snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Václav Medřický.
   
  53:37
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Domácí se přiblížili vítězství! Přečíslení 2 na 1 vyřešil Stanislav Lapáček naprosto přesnou přihrávkou na JIŘÍHO NOVÁKA, který zakončoval do odkryté popovické branky – 7:5. Asistence: Stanislav Lapáček.
   
  49:21
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Domácí přesilovku využívají a ujímají se vedení 6:5! Lorenc vyrazil puk k Jiřímu Novákovi, který si ho sice nedokázal srovnat na dorážku, ale na dlouhou hůl ho ještě posunul ke STANISLAVU LAPÁČKOVI a zkušený domácí útočník kotouč zvedl nad ležícího brankáře Slavoje. Asistence: Jiří Novák.
   
  39:04
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Domácí skórují ve vlastním oslabení! Do samostatného úniku se dostal TOMÁŠ KUBINČÁK, který se trefil mezi Lorencovy betony – 5:5. Bez asistence.
   
  35:55
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Teď to jsou hosté, kteří dokázali otočit skóre utkání! Václav Medřický předložil kotouč MARTINOVI VACKOVI, který pálil z mezikruží do odkryté slánské branky – 4:5. Asistence: Václav Medřický.
   
  31:41
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Hosté srovnávají na 4:4! Nejedlý zachytil na modré čáře domácí vyhození a vystřelil. Letící puk stačil před Matouškem tečovat VÁCLAV MEDŘICKÝ a domácí gólman už nemohl reagovat. Asistence: Martin Nejedlý.
   
  26:52
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Lvi otáčejí skóre utkání! Nabídku Marka Kisse usměrnil za záda gólmana Popovic LUKÁŠ KASALA – 4:3. Asistence: Marek Kiss.
   
  20:42
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Je vyrovnáno! Stanislav Lapáček přenesl hru na druhou stranu útočného pásma na Jiřího Nováka. Jeho střelu vyrazil Lorenc jen před sebe a TOMÁŠ KUBINČÁK puk uklidil za jeho záda – 3:3. Asistence: Jiří Novák.
   
  16:45
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Domácí opět snižují na rozdíl jediného gólu! PETR UJFALUŠI s Martinem Slánským se dostali do přečíslení 2 na 1. Několikrát si vyměnili kotouč a Ujfaluši ho na zadní tyčce usměrnil za záda Lorence. Hosté reklamují, že to bylo bruslí, ale branka platí. Bez asistence.
   
  14:23
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Trestné střílení proměnil LUKÁŠ KUKAČKA, který si naznačením kličky roztáhl domácího brankáře a poté zasunul puk mezi jeho betony – 1:3.
   
  13:52
  Slaný právě vstřelilo branku!
  Domácí snižují! Cestu za Lorencova záda si našla střela STANISLAVA LAPÁČKA, kterému nahrával Kubinčák. Asistence: Tomáš Kubinčák.
   
  11:43
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Hosté vedou už o dva góly! LUKÁŠ KUKAČKA vypálil zápěstím z pravého kruhu a puk propadl Matouškovi výstrojí až za brankovou čáru. Asistence: Luboš Rejna.
   
  10:45
  Velké Popovice právě vstřelily branku!
  Hosté se ujímají vedení! Po chybě slánské defenzivy jel sám na Matouška MARTIN DULOVEC, který domácího gólmana nadvakrát překonal. Bez asistence.

  Martin Augustin

  Branky a nahrávky: 14. Lapáček (Kubinčák), 17. Ujfaluši, 21. Kubinčák (Novák), 27. Kasala (Kiss), 40. Kubinčák, 50. Lapáček (Novák), 54. Novák (Lapáček), 60. Malát – 11. Dulovec, 12. Kukačka (Rejna), 15. Kukačka (TS), 32. Medřický (Nejedlý), 36. Vacek (Medřický), 59. Krejčí (Medřický)


  HK Lev Slaný: Matoušek (Flígr) – Kulich, Frolík, Fiala, David, Malát, Patera, Kiss – Lapáček, Kubinčák, Novák, Kolář, Ujfaluši, Slánský, Cigánik, Kasala, Husák, Sekerka.
  HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc (Žingor) – Braniš, Mocek, Černý, Krejčí, Vlček, Nejedlý – Medřický, Honc, Kukačka, Rejna, Freisler, Žoha, Maňas, Vacek, Dulovec.

  Rozhodčí: Machač – Kovačík, Holec