Boston – Toronto 1:4 (kon.) | Detroit – Columbus 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Florida 2:1 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 0:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:4 (po pr.) | Montreal – Buffalo 2:1 (po pr.)
St. Louis – NY Islanders 2:5 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 5:4 (2:1 po s.n.) | San Jose – Vancouver 5:0 (kon.)
Arizona – Winnipeg 1:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 12.11.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

To bude z mé strany zřejmě všechno. Doufám, že se Vám tento zápas líbil. Já se na Vás budu těšit u dalšího přenosu, zase někdy na počtenou. (03:47:13)

Československá stopa v utkání:
    Richard Pánik (CHI) 0+2, 0 střel, čas na ledě 14:30
    Jan Rutta (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:45

1. Alex DeBrincat (CHI) 2+1
    2. Brandon Saad (CHI) 1+0
    3. Brock McGinn (CAR) 2+0

Máme za sebou velmi zajímavý zápas, který měli domácí hráči slibně rozehraný. V první a druhé třetině byla Carolina lepším týmem, jenže ve třetí periodě Chicago předvedlo zlepšený výkon a dvěmi zásahy poslalo zápas do prodloužení. Prodloužení začalo velmi opatrně, ale potom to byla smršť, kterou ukončil rozhodujícím gólem Brandon Saad. Blackhawks tedy po dvou zápasech konečně boduje a připisuje si důležité body do tabulky.

Počet střel na branku: 38 – 30

61:44 Brandon SAAD - 3:4

61:44
    Chicago právě vstřelilo branku!
    V prodloužení může vyhrát kdokoliv, dnes je to Chicago. DeBrincat na sebe navázal dva hráče a poté zadovkou přihrál BRANDONU SAADOVI, který tento zápas rozhodnul svým sedmým gólem v sezóně. Asistence: Alex DeBrincat, Gustav Forsling.

61:24
    Na druhé straně se blýsknul Darling, který rychle rozehrál a Carolina opět zamířila do útoku.

60:58
    Faulk ani poté Lindholm nepřekonal Forsberga, který dvakrát vytáhnul parádní zákrok lapačkou.

60:23
    Tato část hry začíná opatrně, u puku je domácí celek, který se nikde zvlášť netlačí.

60:04
    Je před námi prodloužení, které nám slibuje daleko zajímavější hokej.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:37
    Carolina se usadila v útočném pásmu, ale k finální střele se neodhodlala. Zřejmě budeme svědky prodloužení.

59:23
    Toho nevyužil ani Skinner, který měl otevřenou cestu k Forsbergovi.

59:08
    Nick Schmaltz se otočil a vypálil, jenže jeho střela byla zablokována.

59:01
    Hlastel ohlásil poslední minutu třetí třetiny.

58:26
    Skinner mohl jet sám na hostující branku, ale gól po skvělém obranném zákroku Seabrooka nedal.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 7. B. McGinn (D. Ryan, Williams), 10. Skinner, 30. B. McGinn (D. Ryan) – 28. DeBrincat (J. Toews, Pánik), 44. DeBrincat (P. Kane, Kero), 52. Forsling (Seabrook, Pánik), 62. Saad (DeBrincat, Forsling)

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Pesce, Slavin, Faulk (A), H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, J. Staal (C), Aho – E. Lindholm, D. Ryan, Skinner (A) – B. McGinn, V. Rask, Williams – Nordström, Krüger, Jooris.
    Chicago Blackhawks: A. Forsberg (Crawford) – Franson, Keith (A), Seabrook (A), C. Murphy, Rutta, Forsling – Pánik, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Anisimov, Schmaltz – DeBrincat, Kero, Bouma – Hartman, Wingels, Sharp.

Rozhodčí: Brenk, Furlatt – Racicot, Berg

Diváci: 16 778