Toronto – New Jersey 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Carolina 6:4 (kon.) | Montreal – Arizona 4:5 (kon.)
Ottawa – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 6:1 (kon.) | Minnesota – Nashville 6:4 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 3:2 (3:2 po s.n.) | Colorado – Washington 6:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.)
Vancouver – Vegas 2:5 (kon.) | Los Angeles – Boston 1:2 (kon.) | San Jose – Florida 0:2 (kon.)
Ottawa Senators
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Pittsburgh Penguins
Pátek 17.11.2017, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

29:04
    Ian Cole byl podruhé v zápase vyloučen, když dostal dvě minuty za držení a usedl na trestnou lavici.

15:32
    Jevgenij Malkin dostal vzápětí dvě minuty za podražení a hra bude pokračovat ve hře 4 na 4.

15:08
    Jean-Gabriel Pageau dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Pens si po reklamní přestávce zahrají přesilovou hru.

12:27
    Ian Cole dostal dvě minuty za podražení a také Ottawa Senators si zahraje první přesilou hru.

05:49
    Mark Stone v pravém kruhu pro vhazování přidržel zezadu Conora Shearyho a dostal dvě minuty za držení. Pittsburgh si zahraje první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 51. Pageau (Dzingel, Ch. Wideman) – 37. Hörnqvist (Määttä, Sheary), 40. Guentzel (Dumoulin, Rust), 60. Sheahan (Crosby, Letang)

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Claesson, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Oduya, Borowiecki, Ceci, Ch. Wideman – Hoffman, Brassard, Mark Stone (A) – Dzingel, Duchene, B. Ryan – Pyatt, Pageau, Burrows – N. Thompson, DiDomenico. Hlavní trenér: Guy Boucher.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, Ruhwedel, Cole, J. Schultz – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Kessel – Sheary, Sheahan, Hörnqvist – Kühnhackl, McKegg, Reaves. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Graham Skilliter, Tom Chmielewski. Čároví rozhodčí: Steve Barton, Derek Nansen

Diváci: 17144