Dukla Praha – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Teplice – Jablonec 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 1:3 (kon.)
FK Teplice
3:2 (2:1)
FK Jablonec
Neděle 03.12.2017, 11:00 • Litvínov UMT • Juniorská liga – Čechy • 17. kolo

57
    Žlutou kartu dostává Schön (FK Jablonec).

55
    Teplice právě vstřelily branku!
    Přestřelka pokračuje. Udeřili domácí, kteří si tak berou zpět vedení! Prosadil se MARTIN BEREŠÍK.

47
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Podobně jako vstup do prvního poločasu vyšel Jablonci i ten do druhého. Hosté rychle srovnávají krok a vyrovnávají na 2:2. Autorem gólu je DOMINIK PLEŠTIL.

18
    Severočeši otáčejí vývoj zápasu a začínají potvrzovat roli favorita! Čtvrtá střela na bránu, druhý gól v síti Jablonce. Střelecky se prosadil DOMINIK ŠUP, nejlepší střelec soutěže, který zaznamenal už svůj patnáctý gól v sezoně.

12
    Vedení Jablonce vydrželo po pouhých osmi minutách. VOJTĚCH NOVOTNÝ se po akci ze strany dokázal střelecky prosadit a srovnává na 1:1.

4
    Na úvodní gól zápasu jsme nemuseli čekat dlouho. Hosté zahrávali v krátkém sledu dva rohové kopy a po tom druhém se dokázali prosadit. Autorem úvodního gólu zápasu je JAN DÍL.
    Branky: 12. Novotný, 18. Šup, 55. Berešík – 4. Díl, 47. Pleštil

Karty:   57. Schön (JAB)

FK Teplice: Němeček – Berešík (83. Kokeš), Hruštinec, Martirosjan (66. Zeman), Šimeček (78. Matkovič), Novotný, Žitný, Zárybnický, Šup, Švejda, Hasil (c).
    Náhradníci: Nejedlý – Kokeš, Matkovič, Zeman.

FK Jablonec: Klement – Hajdo, Petržilka, Díl, Krištof, Pleštil, Hlůže (60. Bělina), Schön (71. Smíšek), Haitl, Janetzký, Kubista M. (c).
    Náhradníci: Vajner – Bělina, Kozák, Smíšek, Benda.

Rozhodčí: Rejžek – Ratajová, Šimáček.