Švýcarsko – Francie 4:0 (kon.) | Česko – Norsko 2:5 (kon.)
konec
Švýcarsko
4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
Francie
Pátek 15.12.2017, 14:00 • Příbram • Euro Hockey Tour (ženy)
Předzápasové kurzy: 1.2 6.7 7.78
Partner:
   
  Švýcarky to zvládly a vyhrály 4:0, o svém vítězství rozhodly již v první třetině, kterou ovládly v poměru 3:0. Švýcarky na turnaji ještě nedostaly góla, zítra je čeká souboj s Českou republikou, který bude vyvrcholením celého turnaje. Z dnešního zápasu to je vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalšího online přenosu. Karel Milec (15:57:37)
   
  Konec zápasu.
   
  59:07
  Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Alderová, přichází Schellingová. Švýcarská gólmanka vyjela při oslavě gólu příliš daleko a do branky tak musí střídající gólmanka.
  59:07 Rahel ENZLEROVÁ - 4:0

  zdroj:hokejkatv.cz
   
  59:07
  Švýcarsko právě vstřelilo branku!
  RAHEL ENZLEROVÁ dostala přihrávku zpoza branky, se kterou si věděla rady a završila dnešní střelecký účet. Asistence: Isabel Waidacherová a Laura Benzová.
   
  58:30
  Švýcarky se snaží dohrát zápas v útočném pásmu a udržet čisté konto.
   
  58:00
  Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  56:40
  Nicole Gassová viděla v útočném pásmu volný prostor, tak zkusila přízemní ránu, ale Lambertová si opět věděla rady a puk chytila.
   
  55:28
  Švýcarky hrají v plném počtu.
   
  54:45
  Francouzkám se přesilová hra vůbec nedaří, naopak Švýcarky jsou v útočném pásmu a nepouští Francouzky k puku.
   
  53:28
  Oddechový čas pro Francii.
   
  53:28
  Vyloučení v týmu Švýcarsko (Isabel Waidacherová – 2 min., podražení).
   
  51:40
  Ihned po buly se pokusila vystřelit Zollingerová, Lambertová připravena.
   
  50:10
  Rozierová jela z levé strany na gólmanku Švýcarska, ale střela se jí vůbec nepovedla a končí tak půl metru vedle švýcarské branky.
   
  49:12
  Francouzky jsou v plném počtu a hned mohly jít do brejku, ovšem Duvinová nedokázala puk zpracovat, kdyby se jí to povedlo jela by sama na Alderovou.
   
  48:10
  Zollingerová dostala nabito na pravou stranu hřiště, vypálila velmi tvrdě, jenže Lamebertová stihla ramenem vyrazit kotouč mimo tři tyče.
   
  47:10
  Vyloučení v týmu Francie (Estelle Duvinová – 2 min., sekání).
   
  46:26
  Francie hraje v plném počtu.
   
  46:20
  Stalderová si narazila s Meierovou, první jmenována vypálila tvrdou ránu, hledala mezírku mezi betony, ale Lambertová byla připravena a střela chytila.

  Karel Milec

  Branky a nahrávky: 10. Rüeggová (Enzlerová), 17. Müllerová (Stalderová, Zollingerová), 18. Gassová (Rüeggová, Enzlerová), 60. Enzlerová (Waidacherová, Benzová)


  Švýcarsko: Alderová (Schellingová) – Zollingerová, Gassová, Wetliová, Altmannová (C), Forsterová, Benzová, Christenová – Stiefelová, Müllerová (A), Stalderová, Raselliová (A), Meierová, Staenzová, Benzová, Rüeggová, Waidacherová I. Waidacherová M., Rüediová, Quennecová
  Francie: Lambertová (Baldinová) – Gendarmeová, Jurová, Passardová, Duvinová, Rozierová – Parmentová (A), Lagerová – Lacombová, Vixová, Rihetová (C), Escuderová (A)– Grenierová, Locatelliová, Riouxová, Jouannová, Cuasnetová – Riddeová, Couerová, Dufayrdová, Bauerová

  Rozhodčí: Malá – Šťastná, Štefková

  Diváci: 30