W. Brémy – Freiburg 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 0:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 2:1 (kon.)
Heidenheim – Frankfurt 1:2 (po pr.)
Bayern Mnichov
2:1 (2:0)
Borussia Dortmund
Středa 20.12.2017, 20:45 • Allianz Arena, München • Německý pohár • Osmifinále

Bayern vstoupil výborně do zápasu a v prvních dvaceti minutách válcoval Dortmund. Ten inkasoval dvakrát v prvním poločase, a sice po dorážce Boatenga po lobu Müllera zprava na zadní tyč při spolupráci s Lewandowskim.

Ve druhém dějství šel výkon hostů výrazně nahoru a protože Jarmolenko otřel svojí hlavu na zadní tyči o levou ruku Ulreicha, tak to bylo drama do poslední sekundy. Ještě v nastavení domácí celek zlikvidoval za minutu dvanáct blokem ve vlastním vápně střelu Isaka a zajistil si tak postup do čtvrtfinále DFB Pokal. (22:40:31)

90+5

90+5
    Přesně tak učinili Lewandowski a Coman proti dvojici hráčů hostů.

90+5
    Sokratis chyboval a Bayern rozehraje roh zleva nakrátko.

90+4
    Série odrazů na polovině hostů a nakonec domácí hrají po levé straně Comanem proti Sokratisovi.

90+4
    Po faulu soupeře zůstal ležet na hrací ploše Lewandowski.

90+3
    Po rohu zprava minula hlava Sokratise z výskoku pravou tyč.

90+2
    Isak si v levé části vápna navedl míč na střed a zakončoval pravačkou, domácí celek zázračným blokem dopravil míč vedle pravé tyče.

90+2
    Pulisic s Kagawou hráli po levé straně, ale ani jeden z nich neodcentroval. Až Schürrle přišel o balon vinou skluzu Müllera.

90+1
    Čtyři minuty má Dortmund na srovnání!

90+1
    Ulreich připravený na zákrok z levé části vápna do koše a posléze vykopl na pravou stranu hřiště, kde se nedostal k míči Müller.

90
    Boateng odvrátil hlavou dlouhý míč, ale Lewandowski proti Toprakovi zprava zapsal ztrátu, Dortmund má aut z vlastní poloviny.

89
    Faul zezadu po ztrátě míče na polovině Bayernu na Tolissa znamená, že Dahoud uvidí žlutou kartu.

89
    Hráč Bayernu vyhrál souboj jeden na jednoho u pravé tyče. Ale Kagawa se ještě chce prosadit spoluprací s Jarmolenkem.

88
    Boateng fauloval zezadu soupeře na polovině hostů a jasně ukázal svoje emoce a „spokojenost“ s výrokem rozhodčího Stegemann.

88
    Dlouhý míč na pravou stranu. Tam Lewandowski pokračoval souhrou s Comanem, ze které zatím nic zásadního nebylo.

88
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Alexander Isak.

87
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Javi Martínez, přichází Sebastian Rudy.

87
    Tvrdá střela Schürrleho zprava po zemi na zadní tyč minula o centimetry vzdálenější tyč.