Jihlava – Č. Budějovice 5:3 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 3:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:3 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 30.12.2017, 13:00 • Malá sportovnní hala, Výstaviště • Extraliga staršího dorostu • 10. kolo

Konec zápasu. (15:14:04)

58:11
    Pardubice si vzaly oddechový čas.

55:22
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jelínek – 2 min., podražení).

53:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Leder – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

52:35
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice se nevzdávají a snižují na rozdíl jediného gólu díky JANU OLIVOVI. Asistence: Filip Škorec, Michal Trejbal.

52:07
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparťané využili přesilovku a vedou 4:2. Gól vstřelil DAVID VITOUCH. Asistence: Jakub Prchal, Ondřej Pšenička.

50:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Poul – 2 min., nedovolené bránění).

48:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vorobjev – 2 min., nedovolené bránění).

42:26
    Sparťané jdou v úvodu třetí třetiny do vedení po gólu ONDŘEJE HAVLÍNA. Asistence: Patrik Prymula, Miroslav Dani.

40:01

40:00

38:11
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tůma – 2 min., sekání).

37:27
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Leder – 2 min., krosček).

27:49
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Dubovčí – 2 min., krosček).

26:26
    O další minutu později už je vyrovnáno. Druhý pardubický gól vstřelil MARTIN KOSTKA. Asistence: Dominik Chára, Jan Oliva.

25:16
    Pardubice ale bleskově odpovídají v pokračující přesilové hře. Na 1:2 snížil MICHAL TREJBAL. Asistence: Vít Rozlílek, Dominik Chára.

24:49
    Sparťané se prosazují ve vlastním oslabení, na 2:0 zvýšil ŠTĚPÁN ČECH. Asistence: Marek Bláha, Ondřej Havlín.

24:18
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tůma – 2 min., podražení).

Tereza Velikovská

Branky a nahrávky: 20. Dani (TS), 25. Čech (Bláha, Havlín), 43. Havlín (Prymula, Dani), 53. Vitouch (Prchal, Pšenička) – 26. Trejbal (Rozlílek, Chára), 27. Kostka (Chára, Oliva), 53. Oliva (Škorec, Trejbal)

HC Sparta Praha: Švehlák (Mičán) – Bureš, J. Najman, Tůma, Havlín, Prchal, Vorobjev, Bláha, Lis, Klapka, Gajdoš – M. Najman, Prymula, Pšenička, Kasanda, Dani, Obadal, Slavíček, Flídr, Čech, Vitouch.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Battěk) – Dubovčí, Oliva, Leder, Pejzl, Kaštánek, Jelínek, Škorec, Blažej – Šír, Poul, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Rouha.

Rozhodčí: Micka – Klouček, Nekvapil