Písek – Nymburk 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 5:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Řisuty – Most 5:0 (kont.)
Bílina – Letňany 5:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:2 (0:1, 3:1, 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 30.12.2017, 17:002. liga skupina Východ • 32. kolo

Z Kopřivnice je to už ode mě vše, přeji příjemný zbytek dne. (19:22:09)

Je konec, Kopřivnice porazila v dramatickém zápase Valašské Meziříčí 3:2. Po první třetině vedli hosté 1:0, ve druhé třetině pak ale otočku zápasu zařídil Martin Tomášek, který vstřelil hattrick. Ve třetí třetině se hodně vylučovalo, ale gól nepadl. I přes závěrečnou hru bez brankáře Bobrů.

59:46
    Bail netrefil z pravé strany prázdnou bránu.

59:25
    Kopřivnice vyhodila puk, zakázané uvolnění to není.

59:20
    Oddechový čas pro domácí.

59:20
    Hosté odvolali brankáře a hrají čtyři na tři.

58:49
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (D. Varga – 2 min., krosček).

58:29
    Ofsajd hostů.

58:15
    Kopřivnice vyhrála buly a vyhodila puk.

58:10
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Stříž – 2 min., vysoká hůl).

57:47
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., hrubost).

57:47
    Tentokrát už hromada zasahovat musel, střelu Žáka chytil do lapačky.

57:25
    Střela hostujícího Martina Kývaly z mezikruží na Hromadovu branku neprošla.

56:15
    Hromada chytil nahození ze středního pásma a pak neměl komu rozehrát. Bobři získali vhazování v útočném pásmu.

55:09

55:01
    V oslabení ujel hostům Adam Kofroň. Situaci dvou na jednoho řešil přihrávkou, ale puk na svého spoluhráče nedostal.

54:48
    Po nahození domácích se píská zakázané uvolnění.

53:28
    Z pravé strany od modré vypálil Bail. Bechný puk vyrazil a jeho spoluhráči pak vyhodili.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 24. Tomášek (Stříž, Suchý), 33. Tomášek (Suchý, Vyčesaný), 37. Tomášek (Suchý, Stříž) – 15. Kývala (Žák), 31. Báchor (D. Varga)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Heinzl, Stříž, Marek (A), Krutil, Mrowiec, Bail, Merenda – Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík (C), Mach, Suchý, Bartošák (A), Pěnčík, Kofroň, Gola
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Bechný (Plšek) – Hajda, Báchor, Mikel, Horyna, Mar. Varga, Váňa, Žák – Brunec (A), Hořanský, Mir. Varga, Pořický (C), Peterka, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník (A), Daněk, Pokorný