Nitra – Trenčín 5:1 (kon.) | Žilina – Košice 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Nové Zámky 8:1 (kon.)
Poprad – Zvolen 2:3 (0:1 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Detva 0:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HK Poprad
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HKM Zvolen
sk Sobota 30.12.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 32. kolo

Skončilo sa dnešné hokejové stretnutie Tipsport ligy, v ktorom HK Poprad podľahol HKM Zvolen pomerom 2:3 po samostatných nájazdoch. (19:43:46)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HKM Zvolen.
    Autorom víťazného gólu je TIMOTHY COFFMAN.

3. série
    0:1
    Mlynarovič šiel do blafáku, trafil ale Nieminena. Je rozhodnuté.

2. série
    0:1
    Kytnár nepremieňa, puk skončil v lapačke Corbeila.

2. série
    0:1
    Svitana šiel do bekhendu, Nieminena ale neprekonal.

1. série
    0:1
    Coffman zavesil pod hornú žrď, nádherný gól.

1. série
    0:0
    Gól neplatí!

Na prvý nájazd šiel Štrauch, ktorý technickou parádou prekonal Nieminena. Hostia ale avizujú kontakt s brankárom, o všetkom rozhodne videorozhodca.

Samostatné nájazdy začínajú.

Po krátkej ľadovej ploche sa diváci v Poprade dočkajú aj samostatných nájazdov.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:48
    Špirko držal puk na svojej hokejke, už to ale Zvolen nestihne.

64:18
    Prebieha posledná minúta predĺženia. Zvolen to teraz nemyslel zle, zakončenie ale Corbeila nijako neprekvapilo. Sledovať budeme možno posledné vhadzovanie v pásme Popradu.

63:18
    Mlynarovič prebral v strednom pásme puk a presunul sa s ním k bránke súpera, tam ale presnejšie nezakončil.

62:49
    Na opačnej polovici klziska sa dlhý pas snažil dokorčuľovať Coffman, ale nebol dostatočne rýchly a je z toho iba zakázané uvoľnenie Zvolenčanov.

62:19
    Domáci Fabian si vzal puk na hokejku a potiahol si ho až za bránku súpera. Domáci kapián si ju obkrúžil, ale zakončenie napokon neprišlo.

60:55
    Domáci ale výborne vystihli súperov pokus v strednom pásme a puk pred Corbeila vôbec nepustili. Poprad sa dobre bráni.

60:14
    V úvode predĺženia je puk na hokejke hostí, ktorí budú rozohrávať spoza svojej bránky. Uvidíme, či sa im podarí prejsť dopredu.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 7. Mlynarovič (Štrauch, Svitana), 16. Mlynarovič (Petran) – 33. Hraško (Chovan), 43. Coffman, rozh. náj. Coffman