Chabarovsk – Barys 3:1 (kon.) | Vladivostok – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 4:3 (kon.)
Minsk – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Jokerit – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Kunlun 4:2 (kon.)
Viťaz – Toljatti 5:1 (kon.) | HC Slovan – Magnitogorsk 4:3 (kon.)
CSKA Moskva
4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 09.01.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

55:56
    Jedna z posledních možností se zápasem něco udělat. Mat Robinson si totiž odpyká dvě minuty za podražení.

49:39
    Ti navíc budou mít šanci na vyrovnání. Maxim Šalunov již usedl za katr, kde si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

45:19
    Vitalij Popov navíc fauloval ve středním pásmu a jeho faul kolenem je oceněn dvěma minutami.

40:24
    Francis Paré byl nyní zasažen hokejkou do obličeje a bude se pochopitelně vylučovat. Na trestnou lavici již usedá Bogdan Kiselevič, jenž si odsedí 2+2 minuty za vysokou hůl. Paré po jeho zákroku míří rovnou do kabiny.

38:06
    Stanislav Jegoršev ještě dává v závěru periody svému soupeři možnost početní výhody. Hostující hráč totiž inkasuje menší trest za podražení.

23:18
    Početní výhodu si vyzkouší i domácí tým. Michal Čajkovský je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

09:35
    Michail Naumenkov opět posílá svůj celek do čtyř. Vyhodil totiž kotouč přes mantinel z vlastního obranného pásma a sudí jej posílá za katr na dvě minuty za zdržování hry.

03:49
    Už už to vypadalo, že se domácí dostanou do vyložené šance, ale nakonec zazněl hvizd sudího. Celé situaci totiž předcházel zákrok Kirilla Kaprizova, který již putuje na trestnou lavici, kde si odsedí menší trest za vysokou hůl.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 18. Grigorenko (K. Petrov, Marčenko), 40. Šumakov (Marčenko, Šalunov), 44. Ničuškin (Pašnin, I. Sorokin), 55. Tělegin (Andronov) – 12. Milovzorov (Krikunov, Paré), 19. Golyšev (Česalin), 58. Golyšev (Kuljaš, Obidin)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Kiselevič (A), M. Robinson, Nestěrov, Marčenko, Ožiganov, Naumenkov, Pašnin – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Scott (A), Andronov (C), Tělegin – Platt, Okulov, Kuzmenko – Popugajev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Sochatskij (Gross) – Ljamin, Čajkovský, Mišarin (A), Trjamkin (C), Jegoršev, Kuljaš, Ščemerov, Megalinskij – Milovzorov, Chripunov, Krikunov – Golyšev, Paré, Česalin (A) – Parenteau, V. Popov, King – Pestunov, Obidin, Belockij.

Rozhodčí: Bělov, Beljajev – Zacharov, Gordenko

Diváci: 4 104