Chelsea – Bournemouth 0:3 (kon.) | Everton – Leicester 2:1 (kon.) | Newcastle – Burnley 1:1 (kon.)
Southampton – Brighton 1:1 (kon.) | Manchester City – West Brom 3:0 (kon.) | Stoke – Watford 0:0 (kon.)
Tottenham – Manchester Utd. 2:0 (kon.)
Chelsea FC
0:3 (0:0)
AFC Bournemouth
Středa 31.01.2018, 20:45 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 25. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (22:45:57)

Fauly: 5:12.

Je dobojováno a dnes jsme byli na Stamford Bridge svědky velkého překvapení. Po nemastné a neslané první půli, kdy jsme branku neviděli, se ve druhé pětačtyřicetiminutovce děly věci. V 51. minutě poslal senzačně hosty do vedení Callum Wilson, který zmrazil domácí fanoušky. S Chelsea bylo ještě hůře v 64. minutě, kdy podruhé v zápase překonal Courtoise Junior Stanislas. O tři minuty navíc přidal třetí branku chytrou tečí Nathan Aké, který zvyšoval již na 3:0. Chelsea sice měla po většinu zápasu územní převahu, ale příliš vyložených šancí si nevytvořila. A protože Bournemouth dokázal využít všechny tři, tak si po zásluze odváží z Londýna všechny tři body.

90+5

90+4
    Další dlouhý nákop Chelsea razantně odkopává hostující obrana a dnes se již nic s největší pravděpodobností nestane.

90+3
    Pěkná akce Chelsea rovněž nevede ke gólu! Alonsův nadýchaný bochánek našel na hranici šestnáctky Hazarda, který se do míče opřel vší silou, ale z voleje přestřelil bránu Bournemouthu.

90+2
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Callum Wilson, přichází Lys Mousset.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Nic na tom nezměnila ani tato střela Hudsona-Odoiho z levé strany šestnáctky. Ten svůj technický pokus namířil jen do rukou Begoviće.

88
    Slabou hlavičku po centru od rohového praporku sebral do rukavic brankář Begović. Vypadá to, že se dnes domácím nepodaří vstřelit ani čestný úspěch.

88
    Střela Hudsona-Odoiho se k bráně nedostala. Byla totiž sražená na další rohový kop Chelsea.

87
    Pěknou kombinací se domácí dostali až do pokutového území, kde však Azpilicuetovu přihrávku pod sebe odvrátili hosté do zámezí.

86
    Chelsea se však poté dopustila faulu na útočné polovině a hrát dopředu tak mohou opět hostující fotbalisté.

85
    Rüdigerův dlouhý nákop vpřed hosté nepustili k domácím hráčům, kteří však budou moci vhazovat.

83
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jordon Ibe, přichází Marc Pugh.

82
    Na hrací ploše nyní zůstává sedět Jordon Ibe, který si žádá ošetření. Za doprovodu lékařů je poté odváděn z trávníku.

81
    Proti tomu se však Blues bez větší námahy ubránili a vytahují svou obranu o několik metrů výše.

81
    Wilson si šikovně pokryl míč tělem a poté jej servíroval před bránu, kde musel jít Rüdiger do skluzu, aby balon odvrátil alespoň na roh.

80
    Poté však následoval nepřesný Hazardův centr, který v pokutovém území nenašel svého adresáta.