Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Győr – MFK Zvolen 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta – Aalborg 2:1 (kon.)
FC Šachťor Soligorsk
2:1 (1:1)
FK Teplice
Středa 31.01.2018, 14:00Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:46:28)

Ihned po vypršení devadesáti minut ukončil hlavní rozhodčí tento duel, který skončil vítězstvím momentálně třetího celku běloruské soutěže. Teplice sice brzy vedly, ovšem Soligorsk do pauzy srovnal, ve druhé pětačtyřicetiminutovce rozhodl o své výhře.

90+1

89
    Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního přípravného utkání, další útočnou akci Teplice rozjíždí až od gólmana Grigara.

87
    Svěřencům Daniela Šmejkala už příliš času nezbývá. Český tým dlouho kombinoval, poté vystřelil mimo, následuje odkop od branky.

84
    Teplice se dostaly do zakončení, potřetí vystřelily směrem na branku! Gólman Soligorsku si připisuje úspěšný zákrok, skóre se nemění.

82
    Ani z pátého rohu teď český tým nedokázal ohrozit branku soupeře. Rozhodčí odpískal útočný faul, soupeř s rozehrávkou nepospíchá.

81
    Před malou chvíli se nám rozeběhla závěrečná desetiminutovka. Teplice srovnávají pouze ve statistice rohových kopů.

79
    Tepličtí se v posledních minutách drží před pokutovým vápnem soupeře. Do zakončení se však téměř vůbec nedostávají.

76
    Sledujeme přípravné utkání, přesto už rozhodčí vytahuje šestou žlutou kartu. Potrestaným v tuto chvíli fotbalista Šachťoru.

74
    Hraje se na polovině Teplic, což Soligorsku hraje do karet. Šachťor vybojoval svůj pátý rohový kop v tomto utkání.

71
    Hodně se přiostřilo, za předchozí zákrok přišla žlutá karta. Navíc rozhodčí vytahuje další dvě žluté napomínání, potrestáni jsou hráči na obou stranách.

70
    Útočnou snahu teplických fotbalistů zastavuje hlavní rozhodčí, který píská faul, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka.

68
    Soligorsk to zkoušel po levé straně, Teplice se dokázaly ubránit, bude z toho autové vhazování pro třetí tým běloruské ligy.

65
    Uvidíme, jak na tuto branku zareagují Teplice, které momentálně drží balón na své polovině a kombinují.

62
    Šachťor Soligorsk právě vstřelil branku!
    Třetí tým běloruské soutěže otáčí vývoj tohoto utkání a dostává se do vedení, celou akci, ze které skóroval CHRISTOPHER JACKSON, odstartoval nepovedený výkop Grigara!

61
    Na druhé straně se do rychlé akce dostávali fotbalisté Soligorsku, zastavil je praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!

60
    Dvě třetiny tohoto duelu téměř za námi, Teplice rozehrávaly přímý kop. Z něj však žádné nebezpečí pro bránu soupeře nevzniklo.