Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Győr – MFK Zvolen 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta – Aalborg 2:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
3:2 (1:2)
Željezničar Sarajevo
sk Středa 31.01.2018, 13:30 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

Po zlepšenom výkone v druhom polčase a aj vďaka vyše polhodinovej presilovke si Dunajská Streda pripísala výhru nad FK Željezničar Sarajevo v pomere 3:2. (15:13:00)

90

90
    Obrovská príležitosť pre strelca tretieho posledného gólu. Ten sa dostal k lopte aj so šťastím, no bol dostatočne tiesnený a z otočky už presne nemieril.

89
    Posledné dve minúty riadnej hracej doby, lopta je až pri bráne DAC.

88
    Mervó v ďalšej príležitosti, keď sa ocitol za obranou Sarajeva a lobom sa snažil prehodiť brankára. To sa mu nepodarilo, lopta končí dva metre nad bránou.

87
    Radostný moment pre hráčov Dunajskej Stredy, ktorým zostáva ubrániť záverečné štyri minúty a pripíšu si ubojované víťazstvo proti Sarajevu.
    85. Bence MERVÓ - 3:2

Zdroj: YouTube – FC DAC 1904

85
    Dunajská Streda dala gól!
    BENCE MERVÓ sa najprv chytal za hlavu, nakoniec sa ale môže tešiť z uznaného gólu! Lopta nejakým spôsobom preťala bránkovú čiaru a skončila v bráne!

84
    Futbalisti z Balkánskeho poloostrova nešetria faulami a pokojne by mohli zápas dohrávať iba s deviatimi mužmi.

83
    Dobrá lopta na prednú tyč, Slávik zasahovať nemusel.

83
    Prvý center odvrátený, centrujúci hráč si svoj nákop do šestnástky súpera zopakuje.

82
    Sarajevo s ojedinelým rohovým kopom na svojom konte.

81
    Saša Kajkut si vyslúžil za svoje zbytočné reči ešte zbytočnejšiu žltú kartu.

81
    Desať minút do konca duelu, prichádzajú posledné pokyny od trénerov, ktoré by mohli niečo zmeniť.

79
    Jeden z útočníkov Željezničara sa prebíjal v pokutovom území súpera proti trom protihráčom. Nakoniec sa píska útočníkové previnenie, hráč hostí si pomáhal rukami.

78
    András Vida sa ocitol na zemi po tvrdom súboji, hráč maďarskej národnosti však môže pokračovať v závere zápasu.

77
    Centrované lopty futbalistov DAC nemajú úspech, končia sa väčšinou v náručí brankára Sarajeva.

76
    Na strane DAC prichádza k ďalšej zmene, namiesto Tomáša Huk prichádza Bence Mervó.

74
    Žltú kartu dostáva Blackman (FC DAC Dunajská Streda).

Viktor Kalinács

Branky: 18. Černák, 62. Davis (pen.), 85. Mervó – 4. Žerić, 36. Ubiparip

Karty:   17. Ljubičić (DUN), 61. Ćubara (DUN), 74. Blackman (DUN) – 26. Osmanković (ŽES), 40. Mehremić (ŽES), 59. Stevanović (ŽES), 81. Kajkut (ŽES)   57. Mehremić (ŽES)

DAC 1904 Dunajská Streda: Macej (46. Slávik) – Huk (75. Mervó), Šatka (68. Koné), Koštrna – Živković (46. Blackman), Kalmár (59. Domonkos), Ljubičić (46. Vida), Davis (68. Špiriak) – Herc (59. Simon) – Černák (46. Čmelík), Pačinda (59. Divković)
    Náhradníci: Slávik, Koné, Acquah, Špiriak, Blackman, Vida, Simon, Domonkos, Čmelík, Mervó, Divković, Malec

Željezničar Sarajevo: I. polčas: Kjosevski – Stevanović, Bogičević, Osmanković, Mehremić – Vranješ, Hajdarević – Žerić, Ramović, Zec – Ubiparip

II. polčas: Ćeman – Hadžić, Osmanković, Ćubara, Mehremić – Blagojević, Šabanadžović – Crnov, Zeba, Zajmović – Kajkut