Žižkov – Táborsko 3:1 (kon.) | Skalica – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Győr – MFK Zvolen 2:1 (kon.)
Dunajská Streda – Željezničar Sarajevo 3:2 (kon.) | Soligorsk – Teplice 2:1 (kon.) | Vyšehrad – Vlašim 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – BW Linz 0:0 (kon.) | Gabala – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Guangzhou FC – Slavia 1:5 (kon.)
Sparta – Aalborg 2:1 (kon.)
Guangzhou FC
1:5 (0:3)
SK Slavia Praha
Středa 31.01.2018, 16:00Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek úplně všechno. Přeji krásný večer a u dalších přenosů na počtenou. (17:55:58)

Je dobojováno! Konečný výsledek zní 5:1 pro českého zástupce, a to naprosto po právu. Guangzhou poslal do většiny zápasu tým bez zahraničních akvizic a ten absolutně nestíhal tempu Sešívaných. Až na poslední desetiminutovku se do hry dostali i cizinci a jeden z nich, konkrétně Carvalho vybojoval penaltu, kterou sám proměnil a připravil Ondřeje Koláře při jeho debutu o čisté konto.

90+3

90+3
    Stoch měl v poslední minutě jasnou gólovku po špatné rozehrávce Guangzhou, ale trestuhodně minul levou tyč!

90+2
    Žlutou kartu dostává Frydrych (SK Slavia Praha).

90+1
    Diagonální pas od Číňanů šel do zámezí. Utkání už se pouze dohrává.

90
    Sobolovi nevyšla narážečka, ale může sám vhodit aut.

90
    Začala poslední minuta řádné hrací doby a Tygři se ještě ženou do útoku, aby alespoň kosmeticky upravili skóre.

89
    Vynikající vyběhnutí gólmana čínského celku proti Milanovi Škodovi, který to vůbec nečekal. Tohle zavánělo šestým gólem v sítí Guangzhou.

87
    Miroslav Stoch se však velmi rychle vrátil a nebezpečí zažehnal.

86
    Van Buren neudržel míč, takže útočit může Evergrande.

86
    Rozhodčí teď nechtíc zastavil kolmici Pražanů, takže český tým musí začínat znovu z vlastní poloviny.
    84. CARVALHO - 1:5

84
    Tým Guangzhou FC právě vstřelil branku!
    A sám faulovaný hráč ALAN CARVALHO, největší hvězda čínského klubu, prostřeluje Ondřeje Koláře a připravuje ho o čisté konto při jeho debutu za Slavii.

83
    Alan Carvalho vybojoval penaltu pro svůj tým!

83
    Ondřej Kolář zůstal, kromě střídajících hráčů v průběhu zápasu, jako jediný ze Slávistů na hřišti.

82
    Takřka dva nové týmy tedy mají necelých deset minut na to, aby vstřelily ještě nějaké góly.

80
    Centr však doletěl pouze na přední tyč, kde jej poslala obrana Pražanů pryč od brány.

79
    Čínský mistr rozehrává rohový kop.

Lukáš Foff

Branky: 84. Carvalho (pen.) – 2. Bořil, 43. Zmrhal, 45+1. Bořil, 51. Necid, 60. Souček

Karty:   90+2. Frydrych (SLA)

Guangzhou FC: Wang – Gao, Yubiao, Shangyuan, Deng, Jiabao, Xu, Boxuan, Hu, Chenglin, Liu
    SK Slavia Praha: Kolář – Jugas, Kúdela, Deli, Sýkora – Bořil, Souček, Hušbauer, Zmrhal – Danny – Necid